7 تا از بهترین پارچه ها برای اسکراب پزشکی ساده و طرح دار

بهترین پارچه ها برای اسکراب پزشکی در بیمارستان ها

  • پارچه تترون
  • پارچه ترگال
  • پارچه لی
  • پارچه فیونا
پارچه اسکراب دندانپزشکی
پارچه اسکراب دندانپزشکی

برند های معتبر پارچه تترون اسکراب پزشکی

قبل از اواخر دهه 1800، جراحان از کت های مشکی آغشته به چرک و خون خشک شده از عمل های گذشته استفاده می کردند.

وحشتناک به نظر می رسد، درست است؟

اما در آن زمان، خون در واقع نشان افتخار جراحان بود.

نظریه میکروب هنوز دانش گسترده ای نداشت و کت های خون آلود نشان می داد که پزشک تجربه قابل توجهی در انجام عمل جراحی داشته است.

بعداً در اوایل دهه 1900، پزشکان شروع به استفاده از نسخه های اولیه روپوش های جراحی کردند. اینها معمولاً سفید بودند و از موسلین (یک پارچه نخی با بافت آزاد) ساخته می‌شدند که تا زمانی که خیس می‌شدند محافظت مناسبی داشت.

برای افزایش محافظت در برابر مایعات، سازندگان از لاستیک روی لباس‌ها استفاده کردند.

این کمک کرد. اما همانطور که می توانید تصور کنید، پوشیدن آنها واقعاً ناراحت کننده بود.

پارچه طرح دار پزشکی
پارچه طرح دار پزشکی

خوشبختانه، با توسعه پارچه‌های نوآورانه جدید در دهه 1950، اسکراب‌های جراحی مواد بهتری به خود گرفتند.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنین رنگ سفید را به نفع سبز/آبی کنار گذاشتند، زیرا متوجه شدند لباس های جراحی سفید یک اثر شبح سبز ایجاد می کند – یک پدیده بصری که از خیره شدن به احشاء قرمز برای مدت طولانی ناشی می شود.

تترون درنا
پارچه تترون چروک میشه؟؟ پارچه تترون مانتویی نی نی سایت پارچه تترون نی نی سایت پارچه تترون مناسب چه فصلی است قیمت پارچه تترون قیمت پارچه تترون مانتویی پارچه تترون ضخیم

امروزه روپوش‌های جراحی بسته به خطرات جراحی سطوح مختلفی از محافظت را برای پوشندگان فراهم می‌کنند.

برای مثال، لباس‌های با مانع بالا (و اغلب قابل استفاده مجدد) برای جراحی‌های پرخطر بهترین هستند. اما برای جراحی‌های کم‌خطر، لباس‌های اسکراب ساخته شده از مواد یک‌بارمصرف و کم‌معارض مناسب هستند.

پارچه اسکراب پرشکی کتان پنبه

پنبه یک انتخاب محبوب در طول اعصار، نرم، تنفس، ماندگاری طولانی است و در برابر الکتریسیته ساکن مقاومت می کند. در حالی که این فیبر طبیعی به طور معمول در برابر چین و چروک مقاوم نیست، می توان آن را برای جلوگیری از چین و چروک درمان کرد.

پنبه همچنین زیست تخریب پذیر است – اگرچه به دلیل مقدار آب و آفت کش هایی که مصرف می کند، یکی از محصولاتی است که از نظر زیست محیطی بسیار مورد نیاز است.

یکی از نکات منفی این است که لباس های 100% نخی مستعد جمع شدن هستند. اگرچه می توان از طریق «پیش کوچک کردن» لباس، این موضوع را کاهش داد، اما این بدان معنا نیست که پس از آن انقباض صفر وجود نخواهد داشت. در صورت قرار گرفتن در معرض شستشوی با دمای بالا، اسکراب های 100٪ پنبه ممکن است همچنان جمع شوند.

پنبه یک ماده عالی برای تابستان است، اما به خودی خود در از بین بردن رطوبت عالی نیست. (اگر تا به حال آن را در یک رویه پنبه‌ای عرق کرده‌اید، احتمالاً از تجربه می‌دانید که خشک شدن آن برای همیشه طول می‌کشد.) به همین دلیل، تولیدکنندگان معمولاً پنبه را با پلی‌استر ترکیب می‌کنند تا خاصیت رطوبت‌گیری بهتری به آن بدهند.

پارچه طرح دار پزشکی
اسکراب پزشکی طرح دار
پارچه اسکراب دندانپزشکی
پارچه طرح دندانپزشکی
پارچه ترگال اسکراب پزشکی
خرید پارچه طرح دندان
خرید اسکراب دندانپزشکی
فروش لباس اسکراب در اصفهان

مشاوره رایگان