بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی بدر اصفهان

بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی بدر اصفهان

پارچه فاستونی بدر اصفهان یکی از پارچه های پر استقبال تولیدی این کارخانه است. برای خرید با انتخاب بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی بدر اصفهان از کیفیت و اصل بودن این پارچه اطمینان حاصل می کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

همه آنچه از پارچه فاستونی نمی دانید

همه ما می‌ دانیم که پارچه ها در حال حاضر انواع و اقسام گوناگونی دارند که با استفاده از هر پارچه می توان محصول خاصی را تولید کرد.

یکی از پارچه های با کیفیت بالا و پر کاربرد پارچه های فاستونی می باشد، که موارد استفاده از این پارچه به دلیل ویژگی های خاص آن بسیار زیاد است.

در مورد پارچه فاستونی باید گفته شود که این پارچه از نخ پشم تولید می‌ شود و به دلیل استفاده از نخ در روند تولید آن معمولاً در دسته پارچه های نخی قرار می گیرد.

معمولاً پارچه هایی که از پشم به صورت مستقیم تولید می شوند دارای بافت زبر و خورنده می باشند اما پارچه های فاستونی به این شکل نیست.

زیرا در روند تولید نخ برای بافت پارچه های فاستونی از پشم به تنهایی استفاده نمی شود بلکه از الیاف کرک و همچنین پشم های نو شانه شده نیز در کنار پشم های بلند استفاده می‌ کنند تا الیاف به صورت صاف و یکدست تولید شود.

برای تولید الیاف مورد استفاده در پارچه فاستونی چندین روز زمان لازم است تا این مواد اولیه در کنار یکدیگر تبدیل به نخ گردد.

برای اولین بار پارچه های فاستونی را در آمریکا تولید کردند و سپس در کشور روسیه این پارچه با کیفیت بالا تولید شد.

صنعت تولید پارچه فاستونی از روسیه به ایران وارد شده است که امروزه در کشور کارخانجات متعددی مشغول تولید این پارچه هستند. پارچه های تولید شده در داخل کشور به دلیل وجود منابع طبیعی مرغوب از بالاترین سطح کیفیتی برخوردار می باشند.

در سال‌ های گذشته معمولا از الیاف پشم به همراه کرک به تنهایی تولید می کردند اما با پیشرفت های تکنولوژی و به وجود آمدن الیاف مختلف دیگر با ترکیب این الیاف با یکدیگر سبب تولید پارچه های فاستونی متفاوت و متنوع شده اند.

بیشتر این مواد و الیافی که به همراه پشم در تولید پارچه‌ های فاستونی مورد استفاده قرار می‌ گیرند الیافی مانند پلی استر و نخ های رینگ و سایرو می باشد.

در حال حاضر از دو نخ رینگ و سایرو برای تولید پارچه های فاستونی بیشترین استفاده را می کنند.

 پارچه فاستونی ک از نخ رینگ تولید می شود نسبت به پارچه هایی که از نخ سایرو استفاده می شود ضخامت و مقاومت سایشی بیشتری دارد.

اگر بخواهیم انواع پارچه فاستونی را تقسیم بندی کنیم به دو مورد پلی استر ویسکوز و پشمی می رسیم.

معمولاً پارچه فاستونی درجه یک را به نسبت میزان استفاده پشم در آن تقسیم بندی می کنند هر چه میزان پشم بیشتر باشد در نتیجه پارچه فاستونی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

البته نکته مهم در مورد کیفیت پشم این است که پشم ها به نژاد گوسفندان ارتباط دارند و هر چه نژاد گوسفند بهتر باشد در نتیجه پارچه های تولید شده نیز کیفیت بالاتری دارند.

مهمترین ویژگی که از پشم در بافت پارچه‌ های فاستونی می بخشد این است که به گونه‌ ای هوای متراکم را در خود را نگه می دارند و این الیاف متراکم از هرگونه تغییر دمایی در بدن فرد جلوگیری می کند به همین جهت پارچه‌های فاستونی را به پارچه های چهار فصل نیز می شناسند.

پارچه های فاستونی معمولاً از رنگ پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند و به همین جهت تنوع رنگ این پارچه در بازار بالا است و هر فرد بنا بر سلیقه و نیاز خود می تواند در هنگام خرید پارچه های فاستونی، آنها را انتخاب کند.

مقاومت بالایی که این پارچه ها در برابر امواج ماورا بنفش نور خورشید دارد موجب استفاده این پارچه در طولانی مدت می باشد.

در حال حاضر برای مشخص شدن میزان الیاف پشم و پلی استر در پارچه های فاستونی از قرار دادن دو عدد در کنار یکدیگر استفاده می کنند.

معمولاً این اعداد به شکل زوج در کنار هم قرار می گیرند و برای دریافت درصد پشم باید دقت کرد که همیشه عدد کوچکتر نشان دهنده درصد پشم به کار رفته در روند تولید می باشد.

به عنوان مثال اگر در پارچه ای نوشته شده باشد ۸۰ – ۲۰ به این معنی است که ۲۰ درصد الیاف پشم در این پارچه به کار برده‌ اند و ۸۰ درصد از الیاف پلی استر می باشد.

فاستونی زرین و بدر
فاستونی زرین و بدر

کارخانه پارچه فاستونی بدر اصفهان

در کشور ما در حال حاضر انواع و اقسام کارخانه های نساجی در شهرهای مختلف حضور دارند که به دلیل وجود منابع طبیعی با کیفیت بالا و معمولاً تمامی منسوجات تولید شده در این کارخانجات در سطح کیفیتی خوبی قرار دارند

شهر اصفهان یکی از مراکزی است که صنعت نساجی در آن به شکل گسترده تری به فعالیت خود ادامه می دهد.

کارخانه پارچه فاستونی بدر اصفهان یکی از مراکز تولید پارچه است که انواع مختلف فاستونی را در طرح ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می کند.

پارچه فاستونی بدر اصفهان معمولاً این پارچه ها را به شکل طاقه ای و عدلی با قیمت های مناسبی به بازار عرضه می‌ کنند. معمول‌ ترین عرض پارچه های تولید شده در این کارخانه ۱۵۰ سانتی متر است.

پرمصرف ترین کالیته پارچه های کارخانه بدر به شکل ساده، چهارخانه، خطی و یا راه راه که به آن دیپلمات نیز گفته می‌ شود هستند.

فاستونی زرین و بدر
فاستونی زرین و بدر

از این پارچه ها برای دوخت انواع کت و شلوار، لباسهای فرم اداری و رسمی و همچنین برخی از لباس های زنانه، لباس فرم مدارس استفاده می‌ کنند و به همین جهت طرفداران بی شماری دارد.

چرا پارچه فاستونی بدر بخرم؟

حتما همه شما می ‌دانید که کارخانجات تولید پارچه فاستونی در کشور بسیار زیاد می باشند و معمولاً محصولات تولید شده در تمامی این کارخانجات دارای کیفیت های خوبی هستند.

اما در بین تمامی کارخانجات تولیدی محصول تولید شده از کارخانه پارچه فاستونی بدر اصفهان در بازار دارای طرفداران بیشتری است.

معمولاً کارخانه تولیدی بندر محصولات خود را با کیفیت ویژه و منحصر به فرد روانه بازار می ‌کند تا به راحتی بتواند بازارهای فروش را به دست بگیرد.

ممکن است برای شما که به تازگی وارد دنیای پارچه شده اید این سوال به وجود بیاید که چرا پارچه فاستونی بدر بخرم؟

با کمی تحقیق و بررسی در این زمینه در می یابیم که کارخانجات بدر با استفاده از امکانات به روز محصولات با کیفیت بالاتری را تولید می کنند برخی از ویژگی های خاص این کارخانه در روند تولید پارچه های فاستونی می‌ تواند پاسخ مناسبی برای این سوال باشد از جمله:

 • استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز مطابق استانداردهای روز بین الملل
 • استفاده از مهندسین متخصص و مجرب در زمینه تولید پارچه های فاستونی
 • توانایی بالای مهندسین برای ایجاد ترکیبات مختلف از لحاظ درصد پشم و الیاف دیگر
 • بررسی دوره‌ ای دستگاه ها و خط تولید به شکل مرتب و رفع ایراد آن در کمترین زمان
 •  استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در خط تولید این پارچه های فاستونی
 •  وجود تنوع بالای پارچه های فاستونی از لحاظ طرح و رنگ
 •  امکان عرضه این پارچه ها با قیمت مناسب در بازار

۴ نکته مهم قبل از خرید عمده پارچه فاستونی

پارچه های فاستونی به دلیل کیفیت فوق العاده ای که دارند جزء محصولات پرفروش و پر طرفدار در بازار می باشند که اکثر مراکز تولیدی به دنبال تهیه این پارچه به شکل عمده هستند.

با توجه به تنوع بالای پارچه ‌ها در بازارهای فروش انتخاب مناسب ترین نوع پارچه مطابق با کارکرد و نیاز می تواند از هدر رفت انرژی و سرمایه جلوگیری کند.

در هنگام خرید عمده پارچه فاستونی باید با بررسی دقیق نکات مهم بهترین انتخاب و تصمیم گیری را انجام دهید تا از بازگشت سرمایه به همراه سود مناسب اطمینان پیدا نمایید.

به طور کلی در این جا به چهار نکته مهم قبل از خرید عمده پارچه فاستونی اشاره می‌ کنیم که با دقت به این نکات در هنگام خرید های عمده می توانید از خرید خود کاملاً راضی باشید از جمله:

 1. کیفیت پارچه فاستونی: کیفیت پارچه فاستونی متناسب با میزان استفاده از الیاف پشم و پلی استر در آن مشخص می‌ شود در صورتی که نیاز به پارچه های با درصد پشم بیشتر باشید باید به این نکته دقت زیادی کنید.
 2. طرح و رنگ پارچه فاستونی: پارچه های فاستونی در طرح های چهارخانه، راه راه و ساده تولید می ‌شوند که باید متناسب با نوع کار کرد از این طرح ها استفاده کرد.
 3. برند پارچه فاستونی: با توجه به تنوع بالای کارخانجات تولیدی باید به دنبال بهترین نوع این پارچه ها در بازار باشید
 4. قیمت پارچه فاستونی در هنگام خرید عمده: باید به دنبال مناسب ترین قیمت برای تهیه این پارچه ها باشید که این امر با انتخاب مراکز خرید مستقیم و بدون واسطه محقق می شود.

مناسب ترین قیمت پارچه فاستونی اصفهان در بازار ایران

معمولاً خریداران عمده پارچه فاستونی دو فاکتور مهم را در خرید خود مد نظر قرار می دهند یکی کیفیت پارچه و دومی قیمت آن می باشد.

تمامی خریداران تمایل دارند تا بالاترین سطح کیفیت پارچه های فاستونی را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کنند.

پارچه فاستونی بدر اصفهان در بازار ایران قیمت‌ های مختلفی عرضه می گردد که انتخاب نوع مراکز فروش می ‌تواند تاثیر زیادی در قیمت این محصول داشته باشد.

خوب است بدانید که عوامل مختلفی می‌ تواند بر قیمت پارچه فاستونی اصفهان در بازار ایران تاثیرگذار باشد که برخی از آن را در اینجا مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:

 • میزان استفاده از الیاف پشم در روند تولید پارچه‌ های فاستونی نقش مهمی در تامین قیمت این پارچه دارد.
 • نوع و تراکم بافت پارچه می توانند به شکل تأثیرگذاری بر قیمت این پارچه ها تاثیر بگذارد.
 • طرح ها و رنگ های مختلف پارچه اسپان باند با توجه به تنوع آنها در بازار و استقبال از طرح های خاص بر قیمت این پارچه ها تاثیر دارد.
 • حجم سفارش برای تهیه پارچه های فاستونی هر چه بیشتر باشد در نتیجه امکان خرید پارچه با قیمت پایین‌ تر امکان پذیر است.
 • انتخاب نوع مرکز فروش تاثیر زیادی بر قیمت خرید این پارچه ها می گذارد.

می دانیم که با حذف واسطه ها و خرید به شکل مستقیم از کارخانجات تولیدی امکان تهیه پارچه فاستونی اصفهان در بازار ایران وجود دارد پس بهتر است برای خرید های عمده با مناسب ترین قیمت از طریق کارخانجات تولیدی و عمده فروشی ها اقدام کرد.

فروش عمده فاستونی به قیمت کارخانه

معمولاً تمامی خریداران و تولید کنندگان تمایل دارند تا پارچه های فاستونی را به قیمت کارخانه تهیه کنند که از تهیه این پارچه و دوخت محصولات مختلف سود خوبی برایشان به وجود بیاید.

فروش عمده فاستونی به قیمت کارخانه موجب می‌ شود تا خریداران زیادی به سمت تهیه این پارچه‌ ها روی بیاورند. در نتیجه با بالاتر رفتن حجم فروش سود بهتری به دست می آید.

پارچه فاستونی بدر اصفهان در بین انواع مختلف پارچه در بازار دارای طرفداران بیشتری است و خریداران تمایل دارند تا این پارچه را به قیمت درب کارخانه تهیه کنند.

این مرکز فروش تلاش می کند تا با عرضه پارچه های فاستونی به شکل حضوری و همچنین به صورت آنلاین دسترسی به این پارچه را برای همه افراد در اقصی نقاط کشور آسان کند.

در حال حاضر با پیشرفت های علم و تکنولوژی و روی آوردن مردم به فضاهای مجازی بهترین راه ها برای عرضه محصولات مختلف با قیمت های مناسب از طریق این فضاها می باشد.

فروش عمده فاستونی به قیمت درب کارخانه از طریق فروش اینترنتی می‌تواند بهترین گزینه باشد زیرا در خریدهای اینترنتی معمولاً بسیاری از هزینه‌ های جانبی حذف شده و امکان عرضه محصولات با قیمت بهتر به وجود می آید.

در حالی که قصد خرید پارچه های فاستونی باقیمت عمده را دارید همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید تا پس از دریافت مشاوره های لازم برای انتخاب بهترین نوع پارچه این محصول را به قیمت کارخانه تهیه کنید.

این مجموعه با داشتن ارتباطات گسترده با کارخانجات معتبر تولید پارچه‌ های فاستونی امکان عرضه این پارچه در تنوع بالا و کیفیت های خوب را به وجود آورده، پس به راحتی می توانید با ارتباط با این مجموعه بهترین های موجود در بازار را تهیه کنید.

پارچه کتان کش چیست؟


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان