بهترین پارچه برای تخت بوم گردی


چرا پارچه تترون بهترین انتخاب برای تخت بوم گردی است؟

پارچه تترن با عرض 3 متر و گرماژ 370 گرم و عرض سه متر با قیمت متری 85000 تومان ،ضد پرز و ضد حساسیت بهترین انتخاب برای ملحفه های بوم گردی است.

تخت بوم گردی یکی از جذابیت‌های فراوان سفر است که افراد را به تجربه فضای باز و طبیعت نزدیک می‌کند. برای اینکه تجربه اقامت در تخت بوم گردی بیشترین راحتی و لذت را برای مهمانان فراهم کنیم، انتخاب بهترین پارچه برای این تخت امری بسیار مهم است.

پارچه تترون، یک گزینه ایده‌آل برای تخت بوم گردی

1. مقاومت و دوام: پارچه تترون عرض سه متر از جنس پلی استر و ویسکوز فلامنت ساخته شده است که دارای مقاومت بالا در برابر سایش و پارگی است. این ویژگی باعث می‌شود که پارچه بتواند مقاومت لازم را در برابر شرایط سخت محیطی مانند تماس با آب، خشونت در انتقال و استفاده مداوم داشته باشد.

2. ضخامت مناسب: با گرماژ 370 گرم،تترون عرض سه متر سفید و رنگی
ضخامت کافی را دارد تا به مهمانان در ایجاد حس دفئ و راحتی کمک کند. این ویژگی باعث می‌شود که مهمانان در طول شب در تخت خود گرم و راحت باشند.

3. استحکام و پایداری رنگ: رنگ‌های قیمت پارچه تترون سفید هتلی
، به دلیل استفاده از فرایند رنگ‌پذیری با کیفیت بالا، بسیار پایدار و مقاوم در برابر شستشو و استفاده مداوم هستند. این ویژگی باعث می‌شود که تخت بوم گردی همواره شکوه و زیبایی خود را حفظ کند.

4. کاربردهای متعدد: پارچه تترون ضخیم عرض سه مترو ملحفه تترون گلدار عرض 3 متر
به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، مناسب برای استفاده در انواع مکان‌هایی مانند هتل‌ها، بوم گردی، تخت بیمارستان، مسافرخانه و غیره است. این ویژگی باعث می‌شود که مهمانان با اطمینان بیشتری در مکان‌های مختلف اقامت کنند.

نتیجه گیری

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد پارچه تترون، آن را به عنوان بهترین گزینه برای تخت بوم گردی توصیه می‌کنیم. این پارچه با مقاومت، ضخامت، پایداری رنگ و کاربرد گسترده‌اش، تجربه اقامت در تخت بوم گردی را برای مهمانان شما بی‌نظیر خواهد کرد.

تترون سیب عرض 3
تترون سیب عرض 3

قیمت پارچه تترون عرض سه متر

  • سفید 85000
  • رنگی 110000

قیمت پارچه برای تخت بوم گردی

خرید پارچه برای تخت بوم گردی

مشاوره رایگان