خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی :عمده

قیمت زیر 1000 مترقیمت ها نوسان دارد 09130858100
جنس پارچه پارچه بیمارستانیقیمت پارچه بیمارستانی تومان
تترون بیمارستانی 36500
اسپان باند 385500
ترگال سبز بیمارستانی70000
ترگال سفید بیمارستانی55000
فلامنت پنبه بیمارستانی25500
فلامنت فلامنت بیمارستانی22000
تنظیف بیمارستانی32000

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • تولید انواع پارچه های بیمارستانی
 • نکات مهم قبل از خرید پارچه بیمارستانی
 • چرا خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی؟
 • فروش عمده پارچه های بیمارستانی با قیمت روز

خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی با قیمت روز، می تواند خریدی کاملا مقرون به صرفه را برای تمامی خریداران و تولیدی های لباس و منسوجات بیمارستانی، رقم بزند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به نیاز عمده بیمارستان های دولتی و خصوصی به انواع البسه و منسوجاتی از قبیل ملحفه، رو بالشی، رو تختی، تنظیف، ماسک، روکش کفش و غیره، به نظر می رسد که بازار فروش عمده پارچه های بیمارستانی؛ همیشه داغ و پرحرارت باشد.

در این میان تولیدی های تازه تأسیس که می خواهند بهترین کیفیت از منسوجات تولیدی را به دست بیمارستان ها برسانند، بایستی در انتخاب پارچه مصرفی خود، دقت کافی را داشته باشند. چرا که اشتباه در انتخاب پارچه بیمارستانی، می تواند خسارات سنگین مالی را برای این تولیدی ها داشته باشد.

یکی از گام های مهم قبل از خرید پارچه بیمارستانی، شناخت انواع این پارچه در بازار است. چرا که پارچه های بیمارستانی در انواع جنس های مختلف و با عرض و گرماژ یا وزن گوناگون عرضه شده و حتی کیفیت های متفاوتی را هم دارند.

پس بنظر می رسد که شما خریداران پارچه های بیمارستانی، ضمن شناخت این پارچه ها بایستی از مراکزی نیاز پارچه ای خود را تأمین کنید که فروش مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه را انجام می دهند.

تولید انواع پارچه های بیمارستانی

پارچه های بیمارستانی از جمله پارچه های پرفروش در تمامی ایام سال هستند که در حال حاضر، به صورت ویژه در بزرگترین کارخانجات نساجی کشور، تولید و روانه بازارهای فروش می گردند.

به جرئت می توان ادعا کرد که شهرهایی مانند تهران و اصفهان، از قطب های تولید بهترین پارچه های بیمارستانی در کشور بوده که توانسته اند نیاز بسیاری از کارگاه های تولیدی طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی و خصوصی را تأمین نموده باشند.

در این کارخانجات، با بکارگیری بهترین مواد اولیه، ماشین آلات پیشرفته و نیروی کاری مجرب، شاهد تولید پارچه های بیمارستانی با کیفیت خوب بوده ایم که می توانند مناسب تولید لباس و منسوجات بیمارستانی قرار بگیرند.

انواع پارچه های بیمارستانی تولید شده در این کارخانجات، عبارتند از:

هر یک از این پارچه ها با مشخصات منحصربفردی از نظر عرض پارچه، گرماژ یا وزن پارچه و حتی کالیته رنگبندی، تهیه و تکمیل شده و در بازار، قابل دسترس هستند.

در این میان با توجه به اینکه قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی نسبت به سایر پارچه ها، ارزان تر بوده، در حال حاضر شاهد نرخ فروش بالای این پارچه خصوصا برای تولیدات مناسب بیمارستان های دولتی بوده ایم که نرخ بودجه آنها نسبت به بیمارستان های خصوصی کمتر است.

فروش عمده پارچه بیمارستانی به طور کلی می تواند خریدی مقرون به صرفه تر را برای تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی رقم بزند. از جمله مهم ترین استفاده پارچه در مراکز بیمارستانی، می توان به تولید این منسوجات اشاره داشت:

 • لباس فرم بیماران
 • لباس فرم پرستاران
 • روپوش پزشکان
 • البسه اتاق عمل
 • لباس حراست بیمارستان
 • انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه بیمارستانی
 • انواع ماسک و کلاه جراحی
 • کاور کفش مناسب بخش های مراقبت ویژه
 • گان و شان بیمارستانی

در واقع با توجه میزان بودجه بیمارستان ها و در مرحله بعدی با توجه به مشخصات پارچه های بیمارستانی، می توان در هر یک از تولیدات موارد فوق، از آن پارچه ها استفاده نمود.

خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی
پارچه اسپان باند رشت

نکات مهم قبل از خرید پارچه بیمارستانی

با توجه به اینکه خرید پارچه بیمارستانی و انتخاب مناسب آن، از نکات مهم قبل از خرید می باشد، بد نیست که با چند نکته مهم در هنگام خرید پارچه های بیمارستانی آشنا شوید. این نکات عبارتند از:

در اولین مرحله میزان بودجه خود را تعیین کنید. به عنوان مثال پارچه تترون و پارچه اسپان باند، هر دو در تولید لباس فرم بیماران، می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این میان پارچه اسپان باند قیمت کاملا اقتصادی تری داشته است و پارچه تترون گرانتر می باشد. پس تعیین میزان بودجه در خرید نوع پارچه بیمارستانی اهمیت بالایی دارد.

در تولید لباس فرم بیماران، پارچه ای با گرماژی را انتخاب کنید که به هیچ وجه منجر به بدن نما شدن لباس نگردد. از طرفی چون این پارچه ها مستقیما با بدن بیمار در ارتباط هستند، حتما بایستی آنتی باکتریال بوده و هیچگونه حساسیتی را ایجاد نکنند.

قیمت پارچه بیمارستانی به عواملی همچون گرماژ؛ عرض و کیفیت پارچه بستگی دارد. در واقع هر چه عرض و گرماژ پارچه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. پس فریب برخی از فروشندگان که دیگر عوامل را در تعیین قیمت این پارچه ها موثر می دانند را نخورید.

سعی کنید از مراکزی خرید پارچه بیمارستانی را صورت دهید که با بزرگترین کارخانجات تولیدی در ارتباط مستقیم هستند و تمامی واسطه ها را حذف نموده اند. در اینصورت هم از کیفیت و هم از قیمت پارچه ها، اطمینان خاطر خواهید داشت.

در هنگام خرید پارچه های تترون و ترگال بیمارستانی، حتما از آبژاول بودن این پارچه ها، اطمینان حاصل نمایید.

سعی کنید همیشه پارچه های بیمارستانی را در تناژ بالا و بصورت عمده تهیه کنید. در این صورت هنگام برش پارچه، عرضی را کم نمی آورید و خریدی اقتصادی تر هم خواهید داشت.

چرا خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی؟

در بازارهای امروزی خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، خریداران می توانند دو راهکار را برای خرید نیاز پارچه ای خود انتخاب کنند:

راهکار اول خرید به صورت مراجعه حضوری به بازارهای فروش عمده پارچه بیمارستانی در بازار شهر خودتان یا حتی شهرهایی مانند تهران و اصفهان است که قطب تولید پارچه بیمارستانی می باشند.

راهکار دوم، خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی می باشد. این راهکار به عنوان هوشمندانه ترین راه خرید پارچه های بیمارستانی به شکل مستقیم از درب کارخانجات تولیدی، معرفی می گردد.

در حقیقت هنگامی که شما خرید حضوری را انتخاب می کنید، بایستی زمان و هزینه زیادی را برای گشتن در بازارهای فروش بگذارید تا اینکه شاید بتوانید پارچه مورد نیاز خود را با قیمت و کیفیت مناسب، پیدا کنید.

اما با خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی می توانید ضمن مشورت با مشاورین مراکز فروش مختلف و بررسی لیست قیمت ها و حتی دریافت کالیته های پارچه، در کمترین زمان ممکن بهترین خرید را تجربه نمایید.

اما همین خرید آنلاین پارچه های بیمارستانی باید از مراکزی صورت بگیرد که:

 1. با کارخانجات بزرگ تولید کننده پارچه های بیمارستانی ارتباط مستقیمی دارند.
 2. تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان را حذف نموده اند.
 3. قیمت دست اول کارخانه را ارائه می دهند.
 4. نمونه های عدلی و کالیته رنگی را بصورت رایگان به دست مشتری می رسانند.
 5. مشاوره های رایگان قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه، برای مشتریان فراهم می آورند.
خرید پارچه بیمارستانی
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی چاپی و چهارخانه تترون بیمارستانی آب ژاول.jpg ترگتل

فروش عمده پارچه های بیمارستانی با قیمت روز

فروش عمده پارچه بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه می تواند خریدی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه را برای تولیدی های لباس و منسوجات بیمارستانی رقم بزند.

خریدارانی که نگران کیفیت و قیمت پارچه های بیمارستانی هستند، می توانند با خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی از طریق این مجموعه، خریدی کاملا متفاوت تر از سایر بازارها و مراکز فروش را تجربه نمایند.

پارچه کجراه سبز ضد وایتکس خمی

یکی از پارچه های فروش در بحث پارچه های بیمارستانی پارچه کجراه 300 گرم ضد وایتکس سبز می باشد که باید مقاوم در برابر درستگاه اتوکلاو و آب ژاول باشند

برند های معروف که این پارچه را تولید می کنند عبارت اند از

پارچه کجراه نساجی فدک

پارچه کجراه نساجی تک

پارچه کجراه نساجی فدک

پارچه کجراه نساجی گل پود

تفاوت این پارچه ها در گرماژارچه و همچنین کارخانه رنگرزی می باشد

پارچه سبز ضد وایتکس اتاق عمل
پارچه ترگال سبز بیمارستانی گل پود

مشاوره رایگان 09131130224

خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان