خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی
 • مصارف پارچه تترون برای بیمارستان ها
 • عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون بیمارستانی
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی
 • پارچه تترون قرمز نساجی سهند
 • پارچه تترون سبز بیمارستانی اصفهان
 • کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی در شیراز
 • خرید پارچه تترون ملحفه ای ستاره سهیل
 • قیمت پارچه تترون عروسکی بیمارستانی
 • قیمت پارچه تترون مشکی نساجی گلناز

خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی به شکل مستقیم از درب کارخانه با قیمت دست اول و رقابتی، هم اکنون از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون یکی از پرفروش ترین پارچه های صنعت نساجی ایران است که امروزه نقش بسیار مهمی در تولیدات بیمارستانی دارد. قیمت ارزان و کیفیت فوق العاده تترون، سبب شده تا شاهد مصارف ویژه ای از این پارچه برای تولید البسه و منسوجات بیمارستان های دولتی و خصوصی باشیم.

بنظر شما آیا با خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی در بازار امروزی، می توان خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه را تجربه نمود؟

تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون یکی از پارچه های تخت بافت تولید شده از الیاف پلی استر ویسکوز بوده که در تولید انواع لباس و پوشاک، بیشترین میزان تقاضا را در بازار پارچه، دارد. در حقیقت بسیاری کارگاه ها و خیاطی ها، مصرف کننده ویژه انواع پارچه تترون هستند. در این میان در کارخانجات تولیدی پارچه تترون، تترونی که با طیف رنگی بیمارستانی تولید می گردد، به پارچه تترون بیمارستانی مشهور بوده و در تمامی ایام سال، نرخ فروش بالایی را داشته است.

پارچه تترون بیمارستانی در رنگبندی سفید، آبی، سبز و صورتی با عرض و گرماژ ذیل تولید شده و به دو صورت طاقه ای و عدلی روانه بازارهای فروش می گردد:

 • پارچه تترون عرض 90، گرماژ 100 الی 120 گرم
 • پارچه تترون عرض 150، گرماژ 165 الی 200 گرم
 • پارچه تترون عرض 180، گرماژ 200 الی 220 گرم
 • پارچه تترون عرض 2 متر، گرماژ 220 الی 260 گرم
 • پارچه تترون عرض 2 و متر 40 سانت، گرماژ 260 الی 300 گرم
 • پارچه تترون عرض 3 متر، گرماژ 340 الی 380 گرم

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

علاوه بر تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی ساده، سایر مدل هایی چون پارچه تترون طرح دار بیمارستانی، پارچه تترون چاپی بیمارستانی و پارچه تترون عروسکی بیمارستانی نیز تولید شده و جهت مصارف خاصی، مورد استفاده قرار می گیرند.

این پارچه ها از نرمی زیر دست فوق العاده ای برخوردار بوده، تراکم بافت استاندارد دارند و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردند. در ضمن با توجه به کیفیت خوبی که داشته، از نرخ قیمت مناسبی هم برخوردار بوده اند.

خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی
پارچه های مناسب لباس بیمار

مصارف پارچه تترون برای بیمارستان ها

با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که از پارچه تترون بیمارستانی درجه یک بیان شد، بنظر می رسد که این پارچه می تواند از مصارف ویژه ای در بیمارستان های دولتی و خصوصی با بهترین کیفیت و قیمت، برخوردار باشد.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه های تترون بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

لباس فرم برای بیماران خردسال و بزرگسال

لباس فرم برای بیماران با استفاده از پارچه تترونی باید تولید گردد که به هیچ وجه بدن نما نباشد. به عنوان مثال پارچه تترون عرض 150 سانتی متر اگر با گرماژ کمتر از 165 گرمی در تولید لباس بیماران استفاده شود، قطعا بدن نما خواهد بود. در تولید البسه بیماران بزرگسال از تترون آبی برای آقایان و تترون صورتی برای خانم ها استفاده می کنند. همچنین البسه بیماران خردسال، عمدتا با پارچه تترون بیمارستانی عروسکی یا چاپی، تولید می گردد.

پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224
پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224

انواع ملحفه بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی عرض 3 متر، به عنوان یکی از اقتصادی ترین عرض های تترون، به تترون ملحفه ای مشهور بوده و در رنگ سفید، مناسب این حوزه می باشد. این پارچه با گرماژ 340 الی 380 گرمی عرضه می گردد. البته از انواع تترون عرض 2 متر و 2 متر و 40 سانتی متری هم در تولید ملحفه های سفید بیمارستانی، استفاده می نمایند.

انواع مقنعه برای پرستاران و بیماران

در دوخت انواع مقنعه مناسب پرستاران و بیماران، عمدتا از پارچه تترون بیمارستانی عرض 90 یا 180 سانتی متری در طیف رنگی متنوع؛ استفاده می نمایند.

اینها بخشی از مهم ترین مصارف پارچه های تترون بیمارستانی به شمار می آید. از جمله دیگر مصارف این پارچه می توان به دوخت انواع رو تختی، رو بالشی و حتی روپوش پزشکی و لباس پرسنل بیمارستان ها نیز اشاره نمود.

عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون بیمارستانی

قیمت پارچه تترون بیمارستانی برای بسیاری از کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. چرا که این کارگاه ها می خواهند با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری، تولیدات خود را روانه بازارهای فروش نمایند.

از جمله مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت پارچه های تترون بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • رنگ پارچه
 • کیفیت پارچه
 • نحوه خرید پارچه

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات دقیق تر پیرامون چگونگی تعیین قیمت پارچه های بیمارستانی تترون با کارشناسان و مشاورین خبره در این حوزه در ارتباط باشید تا فریب برخی از عرضه کنندگان ناشناخته در بازار پارچه را نخورید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی

اگر چه فاکتورهای گوناگونی در تعیین لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی نقش داشته اند، اما بنظر می رسد که خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی در بازار امروزی، یکی از هوشمندانه ترین و اقتصادی ترین روش ها می باشد.

شما می توانید با سفارش آنلاین پارچه بیمارستانی تترون از طریق این مجموعه، خرید مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه را تجربه کنید. نتیجه این امر، خرید بهترین پارچه تترون بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه است که کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

در حال حاضر امکان ارسال نمونه های عدلی و کالیته رنگی پارچه تترون بیمارستانی، به شکل رایگان به سراسر کشور وجود دارد. تولید کنندگان البسه بیمارستانی می توانند خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی در عرض سه متر را بجای دیگر عرض های پارچه، با قیمت اقتصادی تری به انجام برسانند.

با خرید نیاز پارچه ای خود از انواع تترون بیمارستانی از طریق این مجموعه، قطعا تولیدات با قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای خواهید داشت. اغلب مشتریان ما به مشتریان باایمان تبدیل شده اند، یعنی علاوه بر اینکه خودشان از ما خرید می کنند، ما را به دیگران هم معرفی می نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان