خرید اینترنتی پارچه ترگال سفید

خرید اینترنتی پارچه ترگال سفید

خرید اینترنتی پارچه ترگال سفید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آنچه خواهید خواند

قیمت پارچه ترگال سفید
پارچه ترگال سفید مناسب چه فصلی است
پارچه ترگال سفید بیمارستانی
پارچه ترگال سفید چروک میشه
پارچه ترگال مانتویی سفید
پارچه ترگال بارونی سفید
قیمت پارچه ترگال مانتویی سفید

لیست قیمت پارچه ترگال تک

لیست قیمت پارچه ترگال تک
لیست قیمت پارچه ترگال تک

کاربرد پارچه ترگال سفید در مراکز درمانی و بیمارستانی

معمولا از انواع پارچه ترگال بیمارستانی بخصوص رنگ سفید،

جهت دوخت بهترین روپوش پزشکی، پرستاری، پرسنل بیمارستان، روتختی بیمار و … به کار برده می شود.

خرید اینترنتی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

قیمت فروش انواع پارچه ترگال بیمارستانی نیز با توجه به رنگ و کیفیت بافت

پارچه قطعا متغیر می باشد. در میان رنگبندی مختلف منسوجات بیمارستانی،

پارچه ترگال سفید به قیمت ارزان تر در بازار خرید و فروش می گردد.

این پارچه در صنایع تبلیغاتی نبز کاربرد دارد

اما پارچه سفید ترگال نیز با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که بدون شک قیمت آنها نیز متفاوت است.

گرماژ ۲۴۰ گرم عرض ۱۵۰ طاقه ۴۰ متری

شرکت ها ی معتبر ترگال سفید

  • ترگال سفید تک
  • ترگال سفید فدک
  • ترگال سفید گلد بافت
  • ترگال سفید کاماش
  • ترگال سفید گل پود
  • ترگال سفید مهنام
  • ترگال سفید فیلور
  • ترگال سفید زریین پود
  • ترگال سفید ترنج
پارچه تترون کمند

مزایای لباس سفید پرستاری


خب، همین لباس‌ها و لباس‌های راحتی در بیمارستان‌ها فواید و مزایای خوبی دارد. البته، همه ما می دانیم که این یونیفرم ها ما را به برابری و نمایندگی های شرکتی باور می کنند. اما، همچنین نشان دهنده عوامل زیادی است که ما احتمالاً از آنها آگاه نیستیم –

اسکراب یونیفورم ها را ست می کند و می پوشد پرستاران را از سایر کارکنان بیمارستان ها و افراد یک مرکز پزشکی جدا می کند.
خب، بیمارستان‌های زیادی هستند که هنوز هم برای پرسنل و پرستاران بیمارستان‌هایشان لباس‌های فرم سفید استفاده می‌کنند، زیرا این تنها نشان‌دهنده قلب پاکی و پاکی است.

پارچه ترگال سفید بیمارستانی
پارچه ترگال سفید بیمارستانی


این لباس‌ها و لباس‌های سفید سنتی خالص هستند و مطلقاً مستعد ابتلا به باکتری‌ها و میکروب‌ها نیستند، که در بیمارستان یا مرکز پزشکی بسیار مهم است.
کدهای لباس مشابه و لباس های استاندارد چیزی است که به بازدیدکنندگان و حتی کارکنان بیمارستان کمک می کند تا بین پرستاران، پزشکان، پسران بخش، تکنسین های آزمایشگاه، دستیاران و غیره تفاوت قائل شوند.
البته این لباس‌ها و یونیفرم‌های سفید به آن‌ها احساس حرفه‌ای می‌دهد و منظره دلپذیری را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می‌آورد.
این به بازدیدکنندگان و بیماران نیز نهایت اطمینان را می دهد. نه تنها اعتماد به نفس، بلکه باعث افزایش قابلیت اطمینان و دلیلی ناب برای اعتماد به آنها می شود.
این برای بیماران مسن و بیماران دارای مشکلات جسمی کاملاً سودمند است، زیرا ممکن است افراد مسن در جستجوی بیماران گیج شوند، زیرا ممکن است عالی باشد.

نتیجه
خب، لباس‌های سفید پرستار از این مزایا بیشتر است و کاملاً تابع قوانین و مقررات پزشکی است. خوب، ممکن است در این لباس‌ها نیز تغییرات رنگی ایجاد شود، اما مطمئن شوید که همه کارکنان بیمارستان لباس‌های همرنگ اما در طرح‌ها و سبک‌های متفاوت بپوشند. درست مانند شلوار و پیراهن برای پرستار، شلوار پیراهن برای پسر بخش، کت کوتاه برای دستیاران آزمایشگاه و کت بلند برای پزشکان.

خرید اینترنتی پارچه ترگال سفید

بیماران پرستاران سفیدپوش را ترجیح می دهند


بازخورد کلی این است که بیماران پس از دیدن چندین نفر در اسکراب احساس سردرگمی می کنند. آنها نمی توانند تشخیص دهند که چه کسی پرستار است و چه کسی نیست. به خصوص، بیماران مسن رنج زیادی را متحمل می شوند زیرا تمایل دارند شکایات خود را در اسکراب به هر کارمند پزشکی در میان بگذارند و او را پرستار بدانند تا متوجه شوند که او پرستار نیست. با توجه به اینکه به معنای واقعی کلمه هر کارگر بیمارستان از اسکراب های رنگی مختلف و گاهی اوقات اسکراب های چاپ شده و طراحی شده استفاده می کند، تشخیص نقش یک کارگر برای همه بسیار سخت است. اگر بیماران شرایط سختی داشته باشند، دوستان و خانواده بیماران نمی‌دانند کیست و در نهایت از همه کارکنان بیمارستان می‌خواهند تا در مورد عزیزانشان به‌روزرسانی کنند.

پارچه تترون کمند
پارچه تترون کمند

هم مراکز بهداشتی و هم پرسنل پرستاری احساس می کنند. در طول سال‌ها، لباس‌های سفید پرستاری جای خود را به اسکراب‌های رنگی دادند، نه فقط به این دلیل که اسکراب‌های رنگی راحت‌تر هستند. واقعیت این است که اسکراب های رنگی می توانند آلودگی ها و لکه ها را بهتر از سفیدها جذب کنند. یونیفرم های سفید خیلی زود کثیف می شوند. نگهداری از آنها و اطمینان از سفید، تمیز و ترد ماندن یونیفورم هر روز می تواند یک وظیفه مالیاتی باشد، کاری که نه پرستاران و نه بیمارستان ها آن را دوست ندارند.

آیا پرستاران باید سفید بپوشند؟


این ما را به سوال میلیون دلاری می رساند. آیا لباس پرستاری باید سفید باشد؟ نظرات در مورد این موضوع با برخی از احزاب، به ویژه خود پرستاران که از اسکراب های رنگی و آزاد بر روی مقررات لباس سفید حمایت می کنند، متفاوت است.

با وجود پزشکان، پرستاران، دانشجویان پزشکی، فیزیوتراپیست ها، کارکنان خانه داری و به معنای واقعی کلمه هر نوع کارگر بیمارستانی که از اسکراب های رنگی استفاده می کنند، شناسایی پرستاران نه تنها برای بیماران، بلکه برای بازدیدکنندگان و سایر کارکنان به یک وظیفه بزرگ تبدیل شده است.

پارچه ترگال و کجراه نساجی تک

در انگلستان، این فریاد شنیده می‌شود که پرستاران باید همان یونیفورم را بپوشند تا به بیماران کمک کند راحت‌تر آنها را شناسایی کنند. اعضای حرفه پرستاری به این حرکت در انگلستان رای داده اند. رأی گیری برای بازگشت یونیفرم سفید تنها یک هفته پس از اعلام این بود که بیمارستان برومفیلد قصد دارد کلاه های سبک فلورانس نایتینگل را دوباره معرفی کند. انگلیس حتی یک لباس ملی واحد را برای پرستاران در نظر گرفته است، اگرچه هنوز هیچ به روز رسانی در این مورد وجود ندارد. با این حال، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی در حال برنامه ریزی برای معرفی مجدد کد لباس استاندارد برای پرستاران هستند. چنین حرکتی لباس‌های پرستاری را به دوران گذشته بازمی‌گرداند که همه پرستاران تقریباً یکسان لباس می‌پوشیدند.

در ایالات متحده، بیمارستان‌ها سعی می‌کنند در مورد راحتی بیمار، راحتی لباس و راحتی پرستاران و همچنین جنبه‌های نگهداری لباس سفید تصمیم بگیرند که این موضوع را منصفانه قضاوت کنند. در حالی که یونیفرم سفید یک تصویر کلاسیک پرستاری را ایجاد می کند و نمادی از حرفه ای بودن است، رنگ سفید برای حفظ و نگهداری آن سخت است. این نگهداری به تنهایی می تواند به یک کابوس خانه داری برای بیمارستان های بزرگ تبدیل شود.


قیمت پارچه ترگال مانتویی سفیدقیمت پارچه ترگال مانتویی سفید از متری ۲۵۰۰۰ تومان الی ۳۵۰۰۰ تومان با توجه به کیفیت و رنگرزی این پارچه می باشد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان