پارچه فاستونی : فرم مدارس

قیمت پارچه فاستونی فرم مدارس:

  • فاستونی بافتین متری 175000 تومان
  • فاستونی گلد بافت متری 185000 تومان
  • فاستونی بروجرد متری 210000 تومان

پارچه فاستونی برای فرم مدارس با گرماژ بالا:

پارچه فاستونی یکی از پارچه های است که برای تهیه لباس فرم مدارس استفاده می‌شود و از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به داشتن گرماژ بالا اشاره کرد. این پارچه از جنس‌های مختلفی مانند پنبه، پلی‌استر یا ترکیبی از این دو تولید می‌شود که همگی دارای خواصی مانند عایق بودن در برابر سرما و گرما هستند که برای لباس‌های فرم مدارس بسیار مناسب است.

پارچه فاستونی فرم مدارس برای شلوار و برای پیراهن از تترون استفاده کنید.

پارچه فاستونی برای فرم مدارس بدون چروک:

یکی از ویژگی‌های مهم پارچه فاستونی برای لباس‌های فرم مدارس این است که بسیار کم چروک می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که لباس‌های ساخته شده از این پارچه حتی بعد از چندین بار شستشو و استفاده همچنان به شکل خوش‌مانند خود باقی بمانند.

پارچه فاستونی برای فرم مدارس با ایستایی بالا:

یکی دیگر از مزایای استفاده از پارچه فاستونی برای لباس‌های فرم مدارس، ایستایی بالای آن است. این به این معناست که لباس‌های ساخته شده از این پارچه حتی پس از چندین بار شستشو و استفاده، شکل و ظاهر خود را حفظ می‌کنند و به شکلی اندازه‌پذیر و خوب ایستاده می‌مانند.پارچه فاستونی جایگزین پارچه ترگال برای مناطق سردسیر ایران است.

پارچه فاستونی برای فرم مدارس با عمر بیشتر:

یکی دیگر از مزایای این پارچه، عمر طولانی‌تر آن است. با توجه به کیفیت بالا و مقاومت در برابر شستشو و استفاده، لباس‌های ساخته شده از پارچه فاستونی معمولاً دارای عمر طولانی‌تری هستند که این امر باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های خانواده‌ها می‌شود.

مشخصات فنی پارچه فاستونی برای فرم مدارس:

این پارچه معمولاً دارای وزنی بین ۳۹۰ تا ۴۲۰ گرم بوده و عرضی حدود ۱۶۰ سانتیمتر دارد. این مشخصات فنی نشان‌دهنده کاربردهای گسترده‌ای است که این پارچه برای تهیه لباس‌های فرم مدارس دارد.

پارچه فاستونی کجراه بروجرد مشکی
پارچه فاستونی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان