خرید پارچه اسپان باند در رشت با کمترین قیمت

پارچه اسپان باند رشت با کمترین قیمت ممکن از طریق این مجموعه عرضه می گردد، برای خرید پارچه اسپان باند در رشت با کارشناسان بخش فروش ما به صورت مستقیم تماس برقرار نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اسپان باند جزء منسوجات جدید عصر حاضر است که روند تولید آن هیچ گونه الیاف تار و پود به شکل سنتی مورد استفاده قرار نمی گیرد و این پارچه ها مستقیماً از الیاف فیلامنت و قرار گرفتن این الیاف در کنار یکدیگر به دست می آیند.

در صورتی که تمایل دارید با نحوه تولید پارچه اسپان باند و همچنین کارخانه تولید کننده آن در رشت آشنا شوید تا پایان این مطالب همراه ما باشید.

ضمن اینکه قصد داریم مزایای استفاده از این پارچه در بخش‌ های مختلف بیمارستانی را بررسی کرده و همچنین شما را با بهترین مرکز عرضه و پخش این محصولات آشنا نماییم.

نحوه تولید پارچه اسپان باند یکبار مصرف چگونه است؟

به طور حتم در اطراف خود پارچه های اسپان باند را تا به حال دیده اید، اما ممکن است شناسایی این پارچه ‌ها برای همه افراد امکان‌ پذیر نباشد، اما خوب است بدانید که این پارچه ها در حال حاضر در صنایع مختلفی کاربرد دارند.

در صورت آشنایی کامل با نحوه تولید پارچه اسپان باند یکبار مصرف درمی یابیم که این پارچه ها چگونه تولید می شوند و دارای چه ویژگی های خاصی هستند.

خوب است بدانید که پلیمرهای خاصی که دارای دمای ویسکوزیته ذوب بالا هستند از مناسب ترین مواد اولیه برای تولید الیاف فیلامنت می باشند.

در اینجا نحوه تهیه و تولید الیاف فیلامنت، مواد اولیه مورد استفاده در تولید پارچه های اسپان باند است را بررسی می کنیم.

ابتدا پلیمرهای مختلف را درون دیگ های مخصوص ریخته و پس از حرارت و ذوب شدن با کمک فشار این پلیمرهای مذاب را به سوزن‌ های سرنگ‌ مانند انتقال می دهند.

 در این قسمت با کمک دستگاه اکسترودر و فشار وارد آوردن به این سوزن ها مواد مذاب به شکل الیاف فیلامنت خارج می‌ گردد، پس از خروج الیاف آنها را بر روی نوار نقاله های متحرک برای مدتی قرار می دهند، تا از حرارت اولیه آنها کاسته شده، سپس تحت فشار و کشش قرار داد تا به شکل کاملاً یکدست و نازک شوند.

با تهیه الیاف فیلامنت حال نوبت به قرار دادن این الیاف در کنار یکدیگر و تولید پارچه اسپان باند می‌ رسد که کنار هم قرار گرفتن این الیاف به شکل بافت های سنتی نمی باشد و با کمک گرفتن از روش های مختلف مانند روش حرارتی و یا روش های باندینگ و شیمیایی این پارچه ها را تولید می کنند.

در صورت استفاده از مواد شیمیایی که به دو شکل عمل می کنند، می ‌توان الیاف را درون این مواد بوده و ساخته و با کنار هم قرار دادن الیاف تحت فشار و پرس پارچه های اسپان باند را تولید می کنند و یا الیاف را از قبل در کنار یکدیگر قرار داده و با اسپری کردن این مواد بر روی آنها و تحت فشار قرار دادن پارچه های اسپان باند را تولید نمود.

استفاده از روش حرارتی نیز بدین صورت است که با دمیدن هوای گرم بر روی الیاف فیلامنت سطح آنها ذوب شده و با پرس شدن این الیاف به یکدیگر پارچه های اسپان باند تولید می گردد.

پارچه اسپان باند رشت


 کارخانه تولید پارچه اسپان باند رشت

در حال حاضر در شهر های گوناگون کارخانه تولید پارچه اسپان باند وجود دارد که هر کدام از آنها به دلیل رقابتی بودن بازار این پارچه در کشور ما سعی می‌ کنند محصولات خود را در بالاترین سطح کیفیتی ارائه دهند.

پارچه اسپان باند رشت در این کارخانه به شکل کاملاً حرفه ای و با بالاترین سطح کیفیت تولید می شود که ضمن پوشش‌ دهی بازار این شهر امکان ارسال به بازار شهرهای دیگر را نیز داشته باشد.

این کارخانه سعی می کند تا پس از تولید محصولات با کیفیت بالا آنها را به شکل بسته بندی های کاملاً استاندارد به بازارهای فروش ارائه دهد تا در بین تنوع بالا مورد توجه خریداران قرار بگیرد.

معمولاً کارخانجات تولیدی پارچه های اسپان باند با توجه به فضایی که در اختیار دارند اقدام به راه اندازی خط های تولیدی مختلف از این محصولات را می نمایند که این کارخانه امکان راه‌ اندازی پارچه های اسپان باند و تولید آنها در تنوع بالا از لحاظ عرض و گرماژ و ضخامت را دارد.

همچنین تهیه دستگاه های پیشرفته و به روز و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، تهیه مواد اولیه به شکل مستقیم و بدون واسطه سبب شده تا این پارچه ها در کیفیت های مناسب و قیمت های کاملا اقتصادی به بازار ارائه گردد.

فروش پارچه اسپان رشت با توجه به کیفیت بالا از استقبال خوبی برخوردار است و تقریباً در تمامی بخش‌ های صنایع و محیط های بیمارستانی و درمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

مزایای خرید پارچه اسپان باند در هزینه بیمارستان ها

در حال حاضر در بخش‌ های مختلفی از بیمارستان ها و درمانگاه ها از پارچه های اسپان باند استفاده می شود، زیرا این پارچه ها نقش تاثیرگذاری در جلوگیری از گسترش انواع بیماری های میکروبی و ویروسی به عهده دارد.

از آنجا که پس از هر بار استفاده از منسوجات مختلف در بیمارستان ها لازم است تا آنها به شکل کامل مورد شستشو و استریل قرار بگیرند، با به کار بردن پارچه های اسپان باند به دلیل یکبار مصرف بودن دیگر نیاز به شستشوهای مداوم نیست.

استفاده از پارچه های اسپان باند در بیمارستان ها مزایای زیادی در کم شدن هزینه ها دارد که در اینجا چند مورد آن را بررسی می‌ کنیم:

  • حذف هزینه های مواد شوینده
  • حذف هزینه نیروی انسانی برای شستشوی منسوجات مختلف
  • صرفه جویی در هزینه های مصرف آب
  • صرفه جویی در هزینه برق
  • صرفه جویی در هزینه استهلاک دستگاه های اتوکلاو
  • صرفه جویی در هزینه های درمانی

به همین جهت عرضه پارچه اسپان باند بیمارستانی از استقبال بسیار خوب در بازار برخوردار و حجم خرید و فروش آن بسیار بالا می باشد،برای دسترسی به بهترین مرجع فروش مستقیم و بدون واسطه در ادامه ما را همراهی کنید.

مرجع فروش مستقیم پارچه اسپان باند با قیمت دست اول

انتخاب مرجع فروش مستقیم پارچه اسپان باند با قیمت دسته اول نقش تاثیرگذاری در کاهش هزینه ها و امکان عرضه محصولات تولیدی با قیمت های مناسب تر دارد.

از آنجا که یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران یافتن مراکز عرضه پارچه اسپان باند به شکل مستقیم است با انتخاب این مجموعه فروش برای خرید محصولات مورد نظر خود اطمینان کافی از کیفیت و قیمت ارائه شده را به دست می آورید و برای همیشه به دغدغه های خود پایان می دهید.

داشتن ارتباط مستقیم با اکثر کارخانجات تولید کننده، پارچه های اسپان باند و به خصوص کارخانه تولید پارچه اسپان باند رشت این امکان را فراهم آورده است که با حذف واسطه ها به قیمت دست اول این پارچه ها دست پیدا کرده و به همان شکل نیز محصولات خود را ارائه می دهد.

در صورتی که به حجم عمده از این پارچه ها نیاز دارید کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کرده تا به صورت کاملا رایگان از مشاوره های کاربردی آنها بهره‌ مند گردید و پس از دریافت اطلاعات کامل سفارشات خود را ثبت نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان