خرید پارچه لباس کار اصفهان با قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • اهمیت انتخاب بهترین پارچه لباس کار
 • پارچه مخصوص لباس کار و ویژگی های آن
 • قیمت پارچه کجراه لباس کاری
 • خرید پارچه لباس کار اصفهان با ارزان ترین قیمت

خرید پارچه لباس کار اصفهان با قیمت درب کارخانه، تنها از طریق این بازرگانی امکان پذیر است. همین حالا بهترین پارچه کجراه لباس کاری را مستقیماً از معتبرترین کارخانه تولید پارچه در ایران، سفارش دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

می دانید که کارمندان هر مجموعه لباس کار یک شکل دارند و امروزه به تولیدی های لباس کار توجه بسیاری می شود، چرا که با انتخاب پارچه مناسب می تواند در جلب رضایت کارفرماها نقش به سزایی داشته باشد.

علاوه بر این که لباس کار به نحوی بیان کننده سمت افراد می باشد، باید دارای خصوصیات دیگری نیز باشد.

در این مقاله به بررسی کامل این موضوع می پردازیم و شما تولیدی ها را در خصوص خرید پارچه لباس کار اصفهان راهنمایی خواهیم کرد.

اهمیت انتخاب بهترین پارچه لباس کار

امروزه اکثر کارخانجات صنعتی، ادارات، رستوران ها، تولیدی ها، کارگاه ها و غیره اقدام به خرید لباس های یک شکل برای کارگران و پرسنل خود می کنند.

پارچه لباس کار می بایست به نحوی انتخاب گردد که با شرایط اقلیمی منطقه و شرایط کاری افراد سازگاری های لازم را داشته باشد، برای مثال دارای ویژگی هایی چون عدم تولید الکتریسته ساکن، مقاومت در مقابل نور، حرارت زیاد، مواد شیمیایی، مالش و … باشد.

از این رو خرید پارچه لباس کار برای کارفرما می تواند یک چالش بزرگ باشد. کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان از لحاظ کیفیت و تنوع از پرچم داران منسوجات در ایران می باشد.

یکی دیگر از مهم ترین مسئله ها هنگام تهیه لباس کار توسط کارفرما، هزینه تمام شده لباس در عین کیفیت و مقاومت بالا می باشد.

هنگام خرید پارچه مخصوص لباس کار به ویژگی های پارچه دقت کنید، پارچه خریداری شده باید با شرایط آب و هوایی منطقه و نوع کار سازگاری داشته باشد.

علاوه بر آن به نوع دوخت، رنگ و گرماژ پارچه نیز باید حتماً دقت شود. پارچه لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوتی وجود دارد که هر کدام در صنایع مختلف و مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین باید با توجه به شغل، پارچه ای که مورد نیاز آن است انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال برای کارگرانی که در جنوب کشور بالا فعالیت می کنند، بهتر است از پارچه های پنبه ای استفاده شود و یا لباس کار مکانیک ها باید دارای رنگ تیره باشد.

با این تفاسیر برای اینکه بتوان پارچه ای باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کرد، بهترین گزینه خرید مستقیم از درب کارخانه می باشد.

خرید پارچه لباس کار اصفهان
پارچه کجراه لباس کاری ارزان قیمت 09131130224


پارچه مخصوص لباس کار و ویژگی های آن

امروزه با پیشرفت شایانی که در صنعت نساجی کشور داشته ایم، پارچه ها در تنوع و جنس های بیشماری در بازار موجود می باشند.

لباس کار در بین کارکنان و حتی معرفی سمت آنان، از اهمیت بالایی برخودار می باشد.

همانطور که گفتیم برای دوخت لباس های کار، باید با دقت کافی پارچه مناسب انتخاب شود تا با شرایط کاری سازگار باشد.

از جمله عواملی که در انتخاب پارچه مناسب لباس کار مهم می باشند، عبارتند از:

 1. دوام در برابر نور خورشید
 2. ضد آب بودن
 3. ضد حریق بودن
 4. عدم تولید الکتریسته
 5. مقاوم در برابر حرارت و مواد شیمیایی و… 

البته فراموش نکنید که پارچه لباس کار باید به گونه ای انتخاب شود که در تمامی فصول سال بتوان آن را مورد استفاده قرار داد. همینطور چون لباس کار ساعات زیادی در تن می باشد لازم است تا جنس راحت و سبکی داشته و سریع چروک نشود.

به طور کلی کارگاه های تولید کننده انواع لباس کار؛ از انواع پارچه های زیر استفاده می کنند:

 • ترگال
 • ترگال کجراه
 • کتان
 • لی
 • فاستونی
 • تترون
 • تتسل
 • کجراه چله فلامنت
 • فلامنت فلامنت
 • فلامنت پنبه

یکی از بهترین پارچه ها بدین منظور، پارچه کجراه می باشد که تمامی ویژگی های لازم برای لباس کار را دارد.

برای خرید پارچه لباس کار اصفهان با کیفیت تضمینی و قیمت باورنکردنی، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قیمت پارچه کجراه لباس کاری

نساجی اصفهان از باکیفیت ترین تولید کنندگان پارچه برای لباس های کار می باشد. این شرکت پارچه کجراه درجه یک را با وزن ها و رنگ های متنوع تولید و به دست مصرف کنندگان می رساند.

چند نمونه از پارچه های کجراه تولیدی این نساجی در ادامه بیان شده است:

 • پارچه کجراه با ۷۰ درصد پنبه
 • پارچه کجراه با رنگ ری اکتیو
 • پارچه کجراه با رنگ مستقیم

برای خرید پارچه کجراه لباس کاری می توان از طریق فروشنده های معتبر این شرکت اقدام کرد.

شهرهای بزرگ و صنعتی مانند تهران و اصفهان مصرف زیادی برای پارچه لباس کار دارند. برای خرید پارچه مناسب می توان از طریق بازارهای حضوری و غیر حضوری اقدام کرد.

پیشنهاد می شود اگر وقت مراجعه به بازارهای شلوغ را ندارید، با خرید از مراکز فروش مستقیم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

خرید پارچه لباس کار اصفهان با ارزان ترین قیمت

تنوع در طرح و جنس پارچه های موجود در بازار برای لباس کار، ممکن است شما تولیدی ها را برای انتخاب پارچه سردرگم کند. قبل از خرید حتما از افراد باتجربه مشورت گرفته و سپس اقدام به خرید کنید.

برخی از فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر، پارچه مورد نیاز را مستقیماً از کارخانه تولیدی برای خریدار ارسال کرده و آن را با قیمت کارخانه به دست مشتری می رسانند. این مراکز سفارشات را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل مشتری می دهند.

توجه نمایید در بازارهای حضوری و غیر حضوری مراقب افرادی که پارچه های بی کیفیت ارزان قیمت را با عنوان قیمت کارخانه به دست خریدار می دهند باشید. همیشه این جمله معروف را که نباید کیفیت را فدای کمیت کرد، از ذهن خود دور نکنید.

از طرفی دلالان زیادی وجود دارند که با دست به دست کردن پارچه میان خود و اضافه کردن هزینه هایی حتی ناچیز، موجب می شوند تا مشتری پارچه را با قیمت بالاتری از قیمت واقعی خریداری کند.

با خرید مستقیم از این فروشگاه آنلاین می توان دست این گونه افراد را کوتاه کرد و هزینه های اضافی خرید خود را حذف نمود و به دنبال آن از کیفیت پارچه خریداری شده اطمینان حاصل کرد.

این مرکز، پارچه لباس کاری را با قیمت روز کارخانه در اختیار خریدار قرار می دهد. با توجه به نوسانات بازار حتماً قبل از خرید از قیمت روز مطلع گردید و بعد اقدام به خرید کنید.

پس همین حالا سفارش دهید و تجربه خریدی آسان، مطمئن و به صرفه را از خود دریغ نکنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان