خرید پارچه چاپی روپوش پزشکی | سفارش چاپ روی پارچه

آنچه در این مقاله می خوانید…

  • روش های چاپ روی انواع پارچه
  • پارچه های چاپی و کاربردهای آنها
  • سفارش چاپ روی پارچه های مناسب روپوش پزشکی
  • خرید پارچه چاپی روپوش فرم با قیمت مناسب

سفارش چاپ روی پارچه های مناسب روپوش پزشکی همراه با خرید پارچه چاپی روپوش مناسب کلینیک های اطفال، دندانپزشکی و غیره، با بهترین قیمت بازار، همین حالا امکان پذیر می باشد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود صنعت چاپ روی پارچه، دیگر داشتن پارچه ای با طرح دلخواه، یک آرزو نیست! محدودیت طرح های انواع پارچه موجود در بازار، با روش های مختلف چاپ روی پارچه، از میان می رود.

اگر شما هم تولید کننده لباس های فرم پزشکی، لباس فرم پزشکان اطفال، دندانپزشک و غیره هستید، می توانید نیاز پارچه ای خود به انواع پارچه چاپی طرح دار را، در کمترین زمان ممکن با زیر قیمت بازار، تأمین کنید. پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

روش های چاپ روی انواع پارچه

چاپ بر وی پارچه می تواند برای خیلی از تولیدی های لباس، تیشرت و غیره، از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این میان کارگاه های تازه تأسیس که می خواهند سفارش تولید انواع لباس های فرم با پارچه های طرح دار و چاپی را بپذیرند، گاها خودشان مسئول تهیه و تأمین پارچه مورد نیاز مشتریانشان هستند.

پس آشنایی با روش های چاپ بر روی انواع پارچه، جهت شناخت بهترین روش و تهیه پارچه ای که با همان روش چاپ شده، اهمیت زیادی دارد.

انواع روش های چاپ روی پارچه عبارتند از:

چاپ حرارتی روی پارچه

این روش برای کسب و کارهای کوچک، بسیار مناسب است. این روش، در سریعترین زمان ممکن به انجام می رسد، اما این سرعت می تواند منجر به جدا شدن طرح از پارچه، در کوتاه مدت نیز گردد.

چاپ به روش مستقیم

در این روش به طور مستقیم از رنگدانه روی سطح پارچه استفاده می کنند. از معایب این روش، پایین بودن سرعت چاپ پرینترهای آن می باشد. البته هزینه دستگاه های پرینتر هم خیلی بالاست، اما با توجه به سرعت پایین، عمدتا دقت و کیفیت کار، بالا می باشد.

چاپ سابلیمیشن

در روش چاپ سابلیمیشن بر روی پارچه، جوهر استفاده شده، از جامد به گاز تبدیل می گردد و بر روی پارچه، طرح مورد نظر مشتری، چاپ می گردد. این کار در دمای 200 درجه سانتی گراد به انجام می رسد. از جمله مهم ترین مزایای چاپ به روش سابلیمیشن می توان به قابل شست و شو بودن طرح، ماندگاری بالای طرح، قیمت مناسب چاپ روی پارچه حتی در تیراژ پایین و سرعت چاپ بسیار بالا، اشاره نمود.

چاپ دیجیتال روی پارچه

در روش چاپ دیجیتال، سرعت کار بسیار بالا می باشد. این روش درصد خطای بسیار کمتری داشته و طرح با ظرافت و کیفیت خوبی چاپ می گردد. یکی از مهم ترین مزایای چاپ دیجیتال، وجود نداشتن محدودیت طرح و تعداد می باشد.

چاپ سیلک اسکرین

چاپ سیلک برای سفارش های در تیراژ بالا، کاملا مقرون به صرفه می باشد. در این روش از صفحه های تحت فشار برای چاپ رنگ روی پارچه، استفاده می نمایند.

سفارش چاپ روی پارچه

پارچه های چاپی و کاربردهای آنها

حال که با روش های چاپ روی انواع پارچه آشنا شدید، باید بدانید که پارچه های چاپی عمدتا چه کاربردهایی دارند.

همانطور که در خطوط فوق بیان شد، گاها تولیدی های لباس فرم، نیاز به پارچه هایی با طرح خاصی دارند که ممکن است آن طرح پارچه در بازار، یافت نگردد. به عنوان مثال کلینیک های خصوصی که خواهان ایجاد نظم در میان کارکنان خود بوده، می خواهند که از طرح های مخصوصی برای لباس فرم پزشکان و پرستاران خود استفاده نمایند.

این موضوع سبب شده تا بازار خرید و فروش پارچه های چاپی؛ همچنان داغ و پرحرارت باقی بماند. تقریبا در تمامی ایام سال، پارچه های چاپی قابلیت تولید داشته و می توانند جنس های مختلفی را هم داشته باشند.

در حال حاضر جهت تولید انواع لباس فرم مناسب پزشک اطفال، دندانپزشکی ها و غیره، از پارچه هایی همچون پارچه ترگال، پارچه تترون، پارچه بوگاتی، پارچه مازراتی، پارچه کرپ و غیره استفاده می نمایند.

اما آیا می دانید که سفارش چاپ روی پارچه های مناسب روپوش پزشکی را چگونه می توانید ثبت کنید؟ آیا قیمت و کیفیت متناسب با هم، برای شما هم مهم است؟

سفارش چاپ روی پارچه های مناسب روپوش پزشکی

سفارش چاپ روی پارچه می تواند با نرخ قیمت های متفاوتی صورت بگیرد. در واقع قیمت چاپ روی پارچه می تواند به عواملی چون نوع پارچه، تعداد طرح، اندازه طرح، قیمت مواد اولیه مصرفی، قیمت رنگ مورد استفاده، نوع سفارش و دیگر عوامل، وابسته باشد.

اما در این میان چیزی که قطعا برای تمامی تولیدی های لباس فرم پزشکی حائز اهمیت بوده، کیفیت و قیمت چاپ روی پارچه مصرفی آنهاست. هر چقدر کیفیت چاپ بهتر باشد، خروجی کار بالاتر بوده و طبیعتا قدرت فروش این تولید کنندگان نیز بالاتر می گردد.

از طرفی هر چقدر قیمت چاپ روی پارچه، کمتر و اقتصادی تر باشد، قیمت تمام شده تولیدی نیز کمتر بوده و این موضوع خصوصا برای تولیدی ها و کارگاه های تازه تأسیس اهمیت ویژه تری دارد.

با توجه به اینکه امروزه سفارش اینترنتی، می تواند خریدی راحت، آسان و مقرون به صرفه را برای تمامی خریداران به ارمغان آورده باشد، شما می توانید از طریق این مجموعه، به راحتی هم پارچه مورد نظر خود را انتخاب کرده و هم سفارش چاپ طرح دلخواه خود را بر روی آن پارچه، به ثبت برسانید.

چاپ روی پارچه

خرید پارچه چاپی روپوش فرم با قیمت مناسب

خرید انواع پارچه چاپی مناسب روپوش فرم پزشکان و کلینیک های خصوصی اطفال و دندانپزشکی، شامل پارچه های ترگال، تترون، کرپ و غیره، هم اکنون به صورت بی واسطه و با قیمت دست اول، امکان پذیر می باشد.

شما می توانید در کمترین زمان ممکن، به دور از افراد واسطه و دلال، که فقط به فکر جیب خود بوده و منفعت مشتری را در نظر نمی گیرند، همین حالا سفارش خود را به ثبت برسانید.

چرا برای یکبار هم که شده، این مجموعه را بر خرید پارچه چاپی و ثبت سفارش چاپ روی پارچه های مورد نظر خود، انتخاب نمی کنید؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان