فروش مستقیم پارچه تترون سوره از درب کارخانه

فروش مستقیم پارچه تترون سوره از درب کارخانه

پارچه تترون سوره را می توانید به صورت مستقیم از درب کارخانه به صورت عمده و با قیمتی کاملا مناسب، خریداری نمایید و قبل از سفارش، از کارشناسان این مجموعه درخواست کالیته ی خود را ثبت کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه تترون چیست؟

در صورتی که شما از جمله افرادی هستید که در زمینه ی پارچه ها فعالیت دارید، لازم است تا در رابطه با آن ها اطلاعات کافی داشته باشید.

پارچه های تترون از جمله پارچه های پرفروشی هستند که طرفداران زیادی دارند و این افراد تمام تلاش خود را دارند تا از بهترین نوع این پارچه بهره مند شوند.

پارچه های تترون معمولا از الیافی با نام پلی استر ویسکوز و در گرماژهای گوناگونی تولید می شوند.

این پارچه را می توانید در عرض هایی با متراژهای ۹۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲ متر و ۳ متر تولید می نمایند و مقدار گرماژی که برای این پارچه ها در نظر گرفته شده است چیزی بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ است که متغیر می باشد.

اکثر پارچه ها پس از این که بافته شدند، از سالن بافت، به سالن رنگرزی ارسال می شوند و پارچه ی تترون هم یکی از این پارچه ها است.

در مرحله ی رنگرزی پس از این که به رنگ های گوناگون در آمدند، به روش های مختلف تکمیل می گردند و مورد طاقه پیچی قرار می گیرند.

لازم است بدانید که در حال حاضر می توانید، پارچه تترون را با رنگ هایی حدود ۱۵۰ رنگ متنوع در بازار بیابید که کارخانجات گوناگون آن ها را در ۴۰ تا ۹۰ رنگ، هرکدام مورد تولید قرار می دهند و در کالیته های خودشان موجود دارند.

خرید پارچه تترون عمده بر اساس مواردی که در بالا بیان شد، انجام می گیرد و متراژ استانداردی که می توان برای طاقه های پارچه تترون به کار برد نیز در چهل متر است که این مورد در تمامی عرض ها یکسان است و تفاوتی ندارند.

پارچه تترون سوره

انواع پارچه تترون و کاربردهای آن

از پارچه های تترون در مصارف گوناگون استفاده می شود و کاربردهای متنوعی دارا هستند که با توجه به نوع کاربرد آن ها، به انواع گوناگون تقسیم می شوند.

از آن جمله می توان به مواردی همچون موارد ذیل اشاره نمود:

  • پارچه تترون پیراهنی که می توان این مدل از تترون را بدون هیچ شکی از پرمصرف ترین و پرفروش ها به شمار آورد که عرض ۱۵۰ سانتی متر می باشد و می توانید آن را در رنگ های متنوعی خریداری نمایید.

پیراهن ها معمولا از پارچه هایی با گرماژ ۱۸۰ یا ۱۹۰ گرم آماده می شوند تا این میزان از تراکم بافت پارچه از بدن نما بودن آن جلوگیری کند.

  • پارچه تترون مقنعه ای است و بیان این مورد هم خالی از لطف نیست که برای تولید هر نوع پوشاکی نیاز است که از عرض مشخصی بهره برد تا بتوان ضایعات موجود را به حداقل رساند.

بنابراین برای دوخت مقنعه از قدیم تا کنون از عرض ۹۰ استفاده می کردند اما در حال حاضر با توجه به این که سایز مقنعه ها تغییر کرده است از عرض های ۱۵۰ و ۱۸۰ هم بهره می برند.

  • تترون های ملحفه ای هم یکی از انواع پارچه تترون هستند که با عرض ۲ و ۳ متر تولید می شوند و از آن ها در تولید انواع منسوجات استفاده می شود.
  • پارچه تترون های بیمارستانی هم از انواع و اقسام تترون می باشند که معمولا بیمارستان ها و مراکز درمانی بالاترین درصد خرید این پارچه را به خود اختصاص داده اند.

پارچه های بیمارستانی را از آن جایی که باید مداوم تحت شست و شو و ضد عفونی قرار بگیرند، می بایست از ویژگی های خاصی برخوردار باشند تا سریع فرسوده نشوند و ماندگاری به نسبت خوبی نیز دارا باشند.

  1. پارچه تترون کشی که این نوع از پارچه ها را معمولا در اثر فرایندی خاص که در نوع بافت آن ها شکل می گیرد به صورت کشی آماده می شوند.
  2. تترون طرحدار که یکی دیگر از انواع تترون می باشند و معمولا آن ها را در عرض های ۹۰ و ۱۵۰ سانتی متری تولید می کنند و اغلب می توان این را بیان کرد که آن ها را به صورت چهارخانه و راه راه آماده می نمایند.
  3. پارچه های تترون چاپ دار هم از دیگر انواع تترون می باشد که طرح های گوناگونی را بر روی آن ها چاپ و تولید می کنند.
  4. تترون های خارجی که تترون ژاپنی هستند را هم معمولا می توان در بازار مشاهده کرد و چیزی در حدود ۵۰ رنگ آن نیز به بازار داخلی وارد می شود.

این مورد در حالی مشاهده می شود که کشور خودمان در تولید پارچه های تترون دستی توانا دارد اما باز هم به دلیل کیفیت بالای این پارچه ها، آن ها را در حجم های گوناگونی به کشور وارد می نمایند.

پارچه تترون سوره هم به همین ترتیب انواع و اقسام گوناگون دارد و شما می توانید به راحتی پس از این که تعیین نمودید، آن پارچه را در جهت تولید چه منسوجاتی نیاز دارید، می توانید نسبت به خرید اقدام نمایید.

این خرید می تواند به اشکال گوناگونی صورت بگیرد که یکی از آن ها که معمولا کارخانه ها با این روش تولیداتشان را به فروش می رسانند، فروش پارچه تترون عمده می باشد که از طرق گوناگونی نیز امکان پذیر می باشد.

بهترین کارخانه های تولید پارچه تترون

همان طور که مستحضر هستید تمامی پارچه های تولیدی در کارخانه هایی کاملا متفاوت مورد تولید قرار می گیرند.

این کارخانه ها در شهرهای گوناگون در حال فعالیت می باشند و عوامل گوناگونی سبب می شوند تا آن ها را به عنوان یکبرند در بازار مطرح نمایند.

از جمله ی این عوامل می توان به مدیریت بسیار قوی و تولید محصول باکیفیت با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و اصل اشاره کرد که سبب می گردند تا نام این مراکز بر سر زبان ها بیوفتد.

به عنوان مثال کارخانه ی سوره یکی از این مراکز می باشد که توانسته است با توجه به مواد اولیه ی مناسب و مرغوب همچنین دستگاه های پیشرفته و پرسنل متخصص، پارچه هایی را تولید نماید تا به عنوان یکی از بهترین ها در بازار مورد خرید و فروش قرار بگیرد.

پارچه تترون سوره در این زمینه از شهرت بسیار خوبی برخوردار است و مورد توجه افراد و خریداران و همچنین مشتریان این نوع پارچه قرار گرفته است و آن را در حجم های بالا خریداری می نمایند و مورد استفاده قرار می دهند.

نکته ای که قابل ذکر است و می تواند به شما در تصمیم گیری هایتان تأثیر زیادی داشته باشد این است که استان اصفهان تحت عنوان قلب تولید پارچه شناخته شده است.

بنابراین در این شهر شما می توانید کارخانه هایی را بیابید که از قدیم شغل خودشان را در رابطه با تولید پارچه تعیین نموده اند و آن ها را با بالاترین کیفیت ممکن مورد تولید قرار می دهند.

برخی از کارخانه ها معمولا پارچه های گوناگون را تولید می نمایند و برخی به صورت تخصصی یکی از انواع پارچه را در مدل های گوناگون آن تولید و به بازار عرضه می نمایند.

پارچه تترون سوره

قیمت خرید پارچه های تترون

پارچه های تترونی که از کارخانه های گوناگون به بازار عرضه می شوند از قیمت های گوناگونی برخوردار هستند اما نکته ای که در این مورد لازم است تا بدانید این است که پارچه های تترون در حالت کلی از قیمت مناسب تری نسبت به سایر پارچه ها برخوردار هستند.

تفاوت قیمت ها در کارخانه های گوناگون به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما به عنوان یک خریدار باید حتما به این موارد توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید خریدی خوب و باکیفیتی را انجام بدهید.

درجه ی کیفیت پارچه از جمله عواملی است که می تواند در تعیین قیمت آن تأثیر زیادی داشته باشد و در کنار آن می توان به کارخانه ی تولید کننده هم اشاره کرد.

این که یک کارخانه به عنوان برند شناخته شده باشد می تواند قیمت محصول را بالاتر ببرد و یا کارخانه ی بی نام و نشانی مطمئنا محصولاتش از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.

پارچه تترون سوره را می توانید با قیمتی بسیار مناسب از مراکز فروش آن تهیه نمایید که روش های خرید هم متفاوت می باشد و می توانید با استفاده از هر روشی که تمایل دارید، خریدهایتان را مورد ثبت قرار بدهید.

به دست آوردن قیمت این پارچه ها کار سختی نیست مخصوصا در حال حاضر که روش های نوین زیادی در دسترس مردم قرار گرفته است.

شما نیز می توانید با استفاده از هر روشی که تمایل دارید نسبت به دریافت قیمت محصولات و پارچه های تترون اقدام نمایید و سپس تصمیم گیری کنید که از کدام کارخانه خریدهای خودتان را انجام بدهید.

روش های خرید انواع پارچه تترون

همان طور که متوجه شدید، پارچه های تترون را می توانید با استفاده از روش های گوناگونی خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

یکی از این روش ها که از قدیم تمامی خرید و فروش ها بر این اساس انجام می شده است، مراجعه به صورت حضوری به درب کارخانه است.

فرد می تواند به هر کارخانه ای که تمایل به خرید از آن را دارید، حضورا مراجعه نماید و حال این کارخانه می تواند در هر شهری قرار گرفته باشد.

مزایای این روش این است که دیگر هیچ گونه واسطه و یا دلالی در این میان وجود ندارد و خرید کاملا به صورت مستقیم از خود تولید کننده شکل می گیرد.

اما در این میان هزینه های زیادی باید صرف رفت و آمد و حمل و نقل بشود و فرد زمان بسیاری را در این مورد صرف می نماید تا بتواند خریدهای خودش را مورد ثبت قرار بدهد.

روش دیگر خرید از طریق نمایندگی های همین کارخانه ها می باشد که معمولا تولید کنندگان برند برای این که بتوانند میزان فروش خودشان را بالاتر ببرند در شهرهای گوناگون راه اندازی می نمایند و میتوانید با مراجعه به نمایندگی شهر خودتان نسبت به خرید اقدامات لازم را انجام دهید.

روش آخر که در حال حاضر طرفداران زایدی دارد، خرید از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین می باشد که در ادامه در مورد آن توضیحاتی ارائه خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه تترون بسیار مهم می باشد و مشتریان زیادی هستند که خریدهایشان را به این سبک انجام می دهند.

پارچه تترون سوره

خرید اینترنتی پارچه تترون سوره

همان طور که متوجه شدید، خرید اینترنتی یکی از انواع خرید است که بر اثر پیشرفت زیادی که در علم و تکنولوژی رخ داده ، به وجود آمده است.

شما با استفاده از خرید آنلاین می توانید هر آن چه که نیاز دارید را از هر کارخانه ای که تمایل به خرید دارید، به دست بیاورید.

در حال حاضر اکثر کارخانه ها برای معرفی هرچه بیشتر خودشان، وبسایت هایی را طراحی و راه اندازی نموده اند و شما می توانید با کمک آن ها هم از قیمت روز محصولات اطلاعات کامل به دست بیاورید و هم این که اطلاعاتی کاملا مفید را در رابطه با هر نوع پارچه کسب کنید.

بنابراین پارچه های تترون را می توانید با استفاده از روش آنلاین خریداری نمایید و هر آن چه که حجم پارچه مورد نظرتان است را می توانید به راحتی با این روش تهیه کنید.

از جمله مزایای این روش می توان به عدم محدودیت زمانی و مکانی افراد در خرید تترون اشاره نمود.

جمله ی فوق به این معنی می باشد که شما می توانید در هر زمان و مکانی که تمایل دارید، تمامی خریدهایتان را ثبت کنید و سفارش خودتان را درخواست بدهید.

لزوما محدود به زمان های اداری نیستید و یا این که این امکان را دارید که در هر شهر و هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، سفارشاتتان را درخواست بدهید.

بنابراین خرید اینترنتی پارچه تترون از جمله روش های بسیار خوب در زمینه ی سفارش پارچه ها می باشد که به راحتی امکان پذیر است.

همچنین شما می توانید قبل از ثبت هر گونه سفارش به روش آنلاین، درخواست کالیته بدهید و برایتان به رایگان ارسال شوند.

در این صورت هم می توانید جنس آن ها را مشاهده کنید و هم این که رنگ هایی که کارخانه ی مورد نظر تولید می نماید را ببینید و نسبت به ثبت سفارش و سفارش گذاری هایتان اقدامات لازم را انجام بدهید.

پارچه تترون سوره را هم می توانید با استفاده از روش اینترنتی به راحتی خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

پارچه تترون مانتویی سوره
پارچه تترون سوره مناسب چه فصلی است
پارچه تترون سورهبرای مانتو خوبه
مزایا و معایب پارچه تترون سوره
قیمت پارچه تترون سوره رنگی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان