قیمت پارچه اسپان باند از کارخانه

قیمت پارچه اسپان باند از کارخانه

قیمت پارچه اسپان باند از کارخانه

مشاوره رایگان

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴


قیمت پارچه اسپان باند از کارخانه

قیمت پارچه اسپان باند از کارخانه مستقیم بدون واسطه

چرا از اسپان باند برای گان و ملحفه پزشکی استفاده می شود؟

اکثر محصولات تولید شده و عرضه شده در بازار این روزها حاوی همان اجزای موجود در پارچه هستند. این دلیل اصلی اهمیت پارچه هاست. و اگر یک صنعت وجود داشته باشد که بتوان آن را به عنوان استفاده کنندگان سنگین پارچه های بافته و نبافته در نظر گرفت، آن صنعت پزشکی است. بر اساس تحقیقات کمیسیون اروپایی تصدی و صنعت در سال ۲۰۱۰، بخش نساجی فنی در سال های گذشته افزایش قابل توجهی ۲۰ درصدی در حجم مصرف منسوجات در سراسر جهان را تجربه کرده است و صنعت پزشکی را به عنوان یکی از مهم ترین بخش ها معرفی کرده است.

کاربران

در مقاله ای که توسط Amy Willbanks، معاون مشاوران پارچه نساجی، نوشته شده است، وی به این موضوع اشاره کرد که پارچه ها به عنوان ابزار نجات در صنعت پزشکی محسوب می شوند. آنها در تولید کاربردهای پزشکی متعدد ضروری هستند. لباس های کارکنان بیمارستان و همچنین بیماران همگی از پارچه است. به غیر از کارکنان بیمارستان و پوشاک بیماران، تجهیزات پزشکی، پانسمان ها و لوازم پزشکی، مبلمان بیمارستانی و همچنین پروتزهای پزشکی حاوی الیاف گیاهان، حیوانات، مواد معدنی و حتی الیاف مصنوعی یا مصنوعی است. به عنوان مثال، یک کلیه مصنوعی با قطر ۲ اینچ که در دیالیز استفاده می شود حاوی ۷۰۰۰ فیبر توخالی است. بیش از ۵۰ درصد از قلب مصنوعی Jarvik-7 نیز از پارچه تشکیل شده است. و شریان های مصنوعی که برای کمک به جلوگیری از لخته شدن و پس زدن طراحی شده اند و توسط هزاران نفر در ایالات متحده استفاده می شود از پلی استر ساخته شده اند. پروتزهای پزشکی تنها پروتزهایی نیستند که حاوی همان جزء موجود در پارچه هستند. قالب‌های استخوان‌های شکسته، ماسک‌های جراحی، بانداژ، تشک‌های بیمارستانی، پتو، پرده، پانسمان زخم، دستکش، ماسک صورت، پرده‌های جراحی و روکش‌ها نیز از دو یا چند پارچه ساخته می‌شوند.

پارچه ها را می توان به روش های مختلفی طبقه بندی کرد که یکی از آنها با توجه به تکنیک های ساخت آنها است. اصولاً پارچه ها از نظر فرآیند ساخت به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از پارچه های بافته شده و منسوجات. آن دسته از پارچه‌هایی که تحت تکنیک تولید سنتی قرار می‌گیرند که در آن الیاف در زوایای قائم به هم متصل می‌شوند، به عنوان پارچه‌های بافته شده در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که پارچه‌هایی که از طریق تکنیک‌های تولید مدرن توسعه می‌یابند که در آن الیاف کوچک به شکل یک ورق یا تار کنار هم قرار می‌گیرند و سپس با استفاده از مکانیکی، شیمیایی به هم متصل می‌شوند. عملیات حرارتی یا حلال به عنوان پارچه های نبافته طبقه بندی می شوند.

در صنعت مراقبت های بهداشتی، پارچه های نبافته اغلب برای تولید محصولات و تجهیزات پزشکی استفاده می شود. افزایش نگرانی‌ها در مورد بیماری‌های مسری مانند ایدز، هپاتیت، و سل احیاگر و همچنین استانداردهای حفاظتی اضافی مورد نیاز در بیمارستان‌ها و مراکز مراقبت‌های بهداشتی، افزایش قابل توجهی در تقاضا برای پارچه‌های نبافته در صنعت پزشکی ایجاد کرد. طبق تحقیقات، پارچه‌های نبافته اغلب در تولید محصولات پزشکی استفاده می‌شوند، زیرا خواص بهتری نسبت به پارچه‌های بافته دارند، به ویژه از نظر باکتری‌ها، عقیم‌سازی، فیلتر کردن، جذب، مایع‌گریزی، انعطاف‌پذیری، کشش، نرمی، ضد شعله، قابلیت شستشو. ، و بالشتک. علاوه بر این، پارچه های نبافته نسبت به همتایان بافته شده خود قیمت کمتری دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان