قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم اصفهان

قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم اصفهان

قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم اصفهان

پارچه اسپان باند ۹۰ گرم با عرض ۱۶۰ سانتیمتر تولید می شود

طاقه ها ۱۵۰ متری است

برای قیمت لطفا تماس بگیرید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

این پارچه برای نظم دهنده کشو ،کاور جسد و کیف های های تبلیغاتی استفاده می شود

آنچه در این مقاله می خوانید

 • قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم اصفهان قیمت پارچه اسپان باند
 • خرید پارچه اسپان باند
 • کاربرد پارچه اسپان باند
 • اسپان باند آکا
 • اسپان باند چیست
 • اسپان باند پزشکی

خرید پارچه اسپان باند

برای خرید پارچه اسپان باند دو نکته مهم است

۱ مسافت کارخانه

۲متراژ طاقه

برای خرید پارچه اسپان باند از شرکت های زیر خرید کنید

 • نساجی کاماش
 • نساجی بافتینه
 • نساجی حریر بافت امیر
 • نساجی بهپود یزد
 • نساجی بافت ایران
 • نساجی وی گل
 • نساجی بادران

اسپان باند پزشکی

برای گان از پارچه اسپان باند پزشکی ۳۸ گرم استفاده می شود

و برای ملحفه از گرماژ ۲۵ گرم استفاده می شود

پارچه اسپان باند رشت
پارچه اسپان باند رشت

کاربرد پارچه اسپان باند

صنعت منسوجات نبافته مجموعه های الیافی همه کاره و مهندسی شده را با کاربردهای متعدد موجود و محصولات نوآوری مداوم برای یافتن کاربردهای جدید تولید و تبدیل می کند. منسوجات نبافته را می توان به بیش از یک روش طبقه بندی کرد: در مقیاس زمانی، بر اساس فناوری به کار رفته یا بر اساس منطقه کاربرد. محصولات نبافته یکبار مصرف تا بادوام را می توان در مقیاس زمانی با تعداد کمی از محصولات از بین رفتن پس از چند ثانیه (دستمال مرطوب) برای برخی از محصولات با طول عمر چندین دهه (ژئوتکستایل) قرار داد. طبقه بندی بر اساس فناوری به کار گرفته شده می تواند چالش برانگیز باشد زیرا ترکیبات متعددی از مواد خام، تشکیل وب، پیوند وب و عملیات تکمیلی منجر به تولید محصولات نبافته برای تعداد بی شماری از حوزه های کاربردی می شود.

محصولات بهداشتی جاذب (AHP).

پوشک بچه، محصولات بهداشتی زنانه و محصولات بی اختیاری بزرگسالان

Airlaid، منسوجات نبافته کارتی، Spunmelt (SMS، Spunbond)

کشاورزی و باغبانی

پوشش های زراعی، حفاظت از گیاهان

پتوهای بذر، پارچه های کنترل علف های هرز، سایه اندازی گلخانه، کیسه های ریشه کن، گلدان های گیاهی زیست تخریب پذیر، پوشش مویرگی، پارچه منظره

سوزن زده، اسپان باند

خودرو

سربرگ، عایق داشبورد، فرش و کفپوش، صندلی ها، تزئینات داخلی، فیلترهای هوای کابین، کیسه هوا، محفظه چرخ، عایق داشبورد، عایق کاپوت، فیلتراسیون، آسترهای کاپوت قالبی، سپرهای حرارتی، قفسه بسته، آستر چکمه، پوشش کف چکمه، فرش های چکمه

سوزن زده، اسپان لیس، باند حرارتی، اسپان باند

خرید پارچه ماسک سه بعدی

ساختمان

عایق (حرارتی و صدا)، پوشش خانه، سقف، پوشش سقف های صوتی، مانع نفوذ هوا، مانع بخار، زیرلایه های کف، روکش برای گچ تخته، پوشش لوله،

لایه های قالب گیری بتن، پایه ها و تثبیت زمین، زهکشی عمودی

Drylaid، Needlepunched، Spunlace، Thermobonded، Spunmelt

ژئوتکستایل ها

ساختمان راه و ریل، پوشش سد، کانال و حوض، کارهای هیدرولیک، خطوط فاضلاب، تثبیت و تقویت خاک، جداسازی خاک، زهکشی

دفن زباله، فیلتراسیون، کنترل رسوب و فرسایش، کنترل علف های هرز، موانع ریشه، سطوح ورزشی، روکش آسفالت، پایه اشباع، لاینر کانال زهکشی

اسپان باند چیست؟

اصطلاح نبافته کلمه جالبی است. برای بیشتر، کلمه نبافته به معنای “بافته نشده” یا “بافتنی نیست” است، اما پارچه های نبافته بسیار بیشتر است. مقدمه مقدمه فناوری منسوجات نبافته فهرستی تاریخی از آغاز احتمالی منسوجات نبافته ارائه می دهد. این آغازهای فرضی از افسانه های تاریخی تا تحولات اولیه فناوری را شامل می شود. ریشه‌های واقعی منسوجات نبافته ممکن است روشن نباشد، اما در سال ۱۹۴۲ اصطلاح “پارچه‌های نبافته” ابداع شد و در ایالات متحده تولید شد. این “پارچه های نبافته” اولیه توسط تارهای فیبر چسبنده ایجاد شدند.

اولین تعریف مکتوب پارچه های نبافته از انجمن آزمایش و مواد آمریکا در سال ۱۹۶۲ به دست آمد که آنها را به عنوان “پارچه های نساجی ساخته شده از تار خالدار یا تار الیافی که توسط چسب ها به هم متصل می شوند” تعریف کرد. در حال حاضر، INDA یک بی‌بافته را این‌گونه تعریف می‌کند: «ساختارهای ورق یا تار که با درهم‌تنیدگی الیاف یا رشته‌ها (و با سوراخ کردن لایه‌ها) به صورت مکانیکی، حرارتی یا شیمیایی به یکدیگر متصل شده‌اند. آنها ورق های مسطح و متخلخلی هستند که مستقیماً از الیاف جداگانه یا از پلاستیک مذاب یا فیلم پلاستیکی ساخته می شوند. آنها با بافتن یا بافندگی ساخته نمی شوند و نیازی به تبدیل الیاف به نخ ندارند.» (INDA). تعاریف فنی مبانی اساسی برای فرآیندهای نبافته را بیان می کند، اما به دلیل تنوع گسترده تکنیک های تولید، توصیف کلی پارچه های نبافته کافی نیست. مانند پارچه های بافته شده یا بافتنی، هر فرآیند دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

پارچه‌های به‌دست‌آمده علاوه بر دسته‌بندی غیر بافته‌شده، اشتراک زیادی ندارند. اجزای نبافته مانند؛ تکنیک‌های انتخاب الیاف، تشکیل شبکه، پیوند و تکمیل را می‌توان برای دستکاری خواص پارچه یا مهندسی معکوس پارچه‌ها بر اساس الزامات عملکردی تغییر داد. به دلیل مجموعه ای از ویژگی های قابل دستیابی، پارچه های نبافته در طیف گسترده ای از بازارها از جمله پزشکی، پوشاک، خودرو، فیلتراسیون، ساخت و ساز، ژئوتکستایل و محافظ نفوذ می کنند.

خرید پارچه اسپان باند برای ماسک سه لایه پزشکی
خرید پارچه اسپان باند برای ماسک سه لایه پزشکی

صنعت منسوجات نبافته را می توان به تولید کنندگان و مبدل ها تقسیم کرد یا در برخی موارد سازمان ها هر دو را انجام می دهند. یک تولید کننده می تواند یک محصول واحد تولید کند که می تواند به محصولاتی برای حوزه های کاربردی مختلف تبدیل شود یا ممکن است انواعی از یک محصول را تولید کند که برای استفاده نهایی مورد نیاز مناسب است. به عنوان مثال، یک رول پنبه‌ای درهم پیچیده می‌تواند به دستمال مرطوب کودک، ملحفه پوشک یا روپوش جراحی تبدیل شود.

به طور کلی، شرکت‌ها در زمینه‌های کاربردی خاصی تخصص دارند، زیرا صنعت منسوجات نبافته نیازمند سرمایه‌گذاری در فناوری، تحقیق و توسعه و نیروی کار ماهر است. سرعت تولید بالا، نیروی کار کمتر و نوآوری عوامل مهمی برای یک عملیات سودآور هستند. به استثنای معدود حوزه‌های تخصصی/طاقچه‌ای، صنعت نبافته توسط بازار مصرف کشیده می‌شود. کار تحقیق و توسعه در یک حوزه کاربردی خاص به پرسنل علمی، تجهیزات شناسایی و آزمایش و امکانات فنی برای توسعه محصولات نوآورانه برای حوزه های کاربردی موجود و جدید نیاز دارد.

اسپان باند
اسپان باند

هر حوزه کاربردی نیازهای خاص خود را دارد. یک فناوری ممکن است بتواند محصولات نبافته را برای طیف وسیعی از کاربردها تولید کند، اما تیمی از محققان واجد شرایط، سرمایه‌گذاری در تجهیزات شناسایی و آزمایش، بخش بازاریابی و فروش برای موفقیت آن لازم است. از این رو، شرکت ها تمایل دارند تا محصولات نهایی محدود با حجم بیشتر را هدف قرار دهند تا متخصص در زمینه های کاربردی خاص باشند.

همچنین خطوط تولید و تبدیل منسوجات بدون بافت پس از مطالعات بازار و امکان سنجی طراحی شده و نیاز شناسایی شده را برآورده می کند. برای حوزه‌های کاربردی مختلف، تغییرات در توالی تولید و تبدیل اجتناب‌ناپذیر خواهد بود و بر بهره‌وری و همچنین اتلاف مواد و منابع که منجر به هزینه‌های بالاتر تولید می‌شود، تأثیر می‌گذارد. در برخی موارد، فناوری همچنین مانعی برای شرکت در زمینه های کاربردی خاص ایجاد می کند. به عنوان مثال، وزن پایه پایین و سرعت تولید بالا خطوط اسپان باند راه حلی مقرون به صرفه برای محصولاتی مانند استوک پوشش پوشک است.

از سوی دیگر، برای کاربردهایی مانند پارچه های حامل سقف، سوزن زنی و فناوری اتصال شیمیایی راه حل است. بنابراین، امکان‌سنجی فنی و مالی شرکت‌ها را برای کار در حوزه‌های کاربردی خاص محدود می‌کند و شرکت‌ها با ایجاد قابلیت‌های تولید و تبدیل، نیازهای مصرف‌کنندگان را مهندسی معکوس می‌کنند. استثناهای رویکرد مبتنی بر برنامه، حوزه‌های تخصصی و پیشرفته هستند. در محصولات تخصصی، نوآوری و فناوری کلیدی است. چنین محصولاتی عموماً نیازی به تولید انبوه ندارند و کاربر نهایی معمولاً تصمیم گیرنده نیست، بلکه یک حرفه ای تصمیم می گیرد و این محصولات نیاز خود را برای یک برنامه خاص ایجاد می کنند.

پارچه اسپان باند برای تولید ماسک سه لایه

بازارهایی که نزدیک به بلوغ هستند یا نرخ رشد بسیار پایینی را برای محصولات خاص ارائه می دهند، ممکن است در رویکرد مبتنی بر کاربرد صنعت منسوجات نبافته مناسب نباشند. به عنوان مثال می توان به پوشک بچه با نرخ رشد بسیار پایین در کشورهای توسعه یافته اشاره کرد. استثنای دیگر می تواند یک رویکرد پیشگیرانه برای پایدار بودن قبل از اجرای یک اقدام نظارتی توسط دولت ها باشد. به عنوان مثال، منسوجات نبافته یکبار مصرف در کشورهای توسعه یافته ضروری هستند، اما افزایش آگاهی در مورد پایداری منجر به ایجاد کد داوطلبانه برای صنعت منسوجات نبافته توسط EDANA و INDA برای توسعه محصولات قابل شستشو می شود که در جریان فاضلاب متلاشی می شوند.

با توجه به روندهای جهانی، با توجه به نیاز بازار داخلی، کاربردهای منسوجات یکبار مصرف عمده ترین بخش در کشورهای توسعه یافته با درآمد شخصی بالاتر است، در حالی که کاربردهای منسوجات بادوام در کشورهای در حال توسعه به دلیل رشد توسعه زیرساخت ها غالب است. برای بازارهای در حال ظهور، منسوجات نبافته بادوام برای ساخت و ساز، کلید سرمایه گذاری هستند. زیرساخت معیاری غیرمستقیم برای سنجش رفاه یک کشور است. این توسعه منجر به افزایش قدرت خرید مصرف کننده می شود و به طور بالقوه راه را برای برنامه های یکبار مصرف هموار می کند.

در سطح جهانی، صنعت منسوجات نبافته در حال نوآوری برای کاهش انبوه محصولات به ویژه محصولات یکبار مصرف است، زیرا آنها نگرانی هایی را برای مدیریت زباله های جامد ایجاد می کنند، عملکردی را به محصولات موجود برای افزایش تجربه مصرف کننده اضافه می کنند و محصولاتی را از مواد سازگار با محیط زیست و بازیافت بدون در نظر گرفتن عملکرد آماده می کنند. این نوآوری همچنین حول یک رویکرد مبتنی بر برنامه می چرخد ​​زیرا هیچ راه حل جهانی برای همه بخش های برنامه وجود ندارد. صنعت منسوجات منسوجات در حال گسترش در اقتصادهای در حال توسعه است، اما مزیت رقابتی صنعت منسوجات منسوجات از نظر منابع انسانی کمتر، احتمالاً مانع از تغییر کامل صنعت به سمت اقتصادهای در حال توسعه می شود، همانطور که در مورد صنعت نساجی معمولی اتفاق افتاد که هزینه تولید در کشورهای توسعه یافته افزایش یافت. .

منسوجات نبافته، که عمدتاً پارچه های کاربردی هستند، به عنوان محصولات کلیدی برای افزایش رفاه انسان و محیط اطرافشان شناخته می شوند. کلمه “نبافته” توصیف می کند که این پارچه ها چه چیزی نیستند و اینکه این پارچه ها در واقع چه هستند به راحتی نمی توان به دلیل ساختار منحصر به فرد آنها که به طور کلی توسط میانگین های آماری پارامترهای خاص ارائه می شود، نشان داد. منسوجات نبافته برای مصرف کننده نهایی “ناشناخته” هستند و نیاز است تا آگاهی انبوه مصرف کنندگان در مورد این محصولات مهندسی شده ایجاد شود.

این آگاهی به کاهش شکاف بین تولیدکنندگان، مبدل ها و مصرف کنندگان کمک می کند تا به کشف برنامه های کاربردی جدید و تقویت حوزه های کاربردی موجود کمک کند. به طور خلاصه، منسوجات نبافته کاربردهای متعددی در طیف وسیعی از بخش‌ها پیدا می‌کنند و می‌توانند با انواع ترکیبی از مواد و متغیرهای فرآیند تهیه شوند. این یک صنعت سرمایه بر است و به استثنای مناطق خاص، تقاضای مصرف کننده نیاز به محصولات را دیکته می کند. صرفه جویی در مقیاس و ماهیت رقابتی بازار به نفع رویکرد مبتنی بر کاربرد صنعت برای تخصص در زمینه های کاربردی خاص است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان