پارچه تترون بیمارستانی :اعلا زیر دست عالی

چرا از پارچه تترون بیمارستانی برای لباس بیمار استفاده می شود؟


قیمت پارچه تترون بیمارستانی
پارچه بیمارستانی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
خرید پارچه تترون طاقه ای
قیمت پارچه تترون ژاپن
قیمت پارچه تترون درنا
پارچه یکبار مصرف دیجی کالا
خرید پارچه تترون رنگی
قیمت پارچه تترون بیمارستانی پارچه بیمارستانی قیمت هر کیلو پارچه اسپان خرید پارچه تترون طاقه ای قیمت پارچه تترون ژاپن قیمت پارچه تترون درنا پارچه یکبار مصرف دیجی کالا خرید پارچه تترون رنگی

استفاده از پارچه تترون برای لباس بیماران در بیمارستان به علت ویژگی‌ها و امکانات خاصی که دارد، رواج دارد. تترون نوعی پارچه تکنیکی است که برای لباس‌های پزشکی به کار می‌رود و دارای ویژگی‌های زیر است که از آن بهره‌مندی می‌کنند:

ضدآب: پارچه تترون ضدآب بوده و به این دلیل برای لباس‌های بیمارستانی مناسب است. این ویژگی از پنبه‌های معمولی عایدی است که از نفوذ مایعات به پوست بیمار جلوگیری می‌کند.

دوام: تترون دارای دوام بالا است و مقاومت به پارگی و پارگی است. این امر اهمیت دارد زیرا لباس‌های بیمارستانی به دلیل مسائل بهداشتی باید به مراتب پرترافیک‌تر از لباس‌های روزمره باشند.

راحتی: این نوع پارچه به راحتی شستشو می‌شود و سریع خشک می‌شود، بنابراین بیمارستان‌ها می‌توانند لباس‌های بیمار را به سرعت تمیز کرده و مجدداً برای بیماران دیگر استفاده کنند.

مقاومت در برابر باکتری‌ها: تترون معمولاً با پوشش‌های ضد باکتری تولید می‌شود، که به کاهش انتقال عفونت‌های بیمارستانی کمک می‌کند.

راحتی حرکت: این پارچه انعطاف‌پذیری خوبی دارد و به بیماران امکان حرکت راحت‌تری می‌دهد.

زیبایی و استایل: تترون به طراحی‌های متنوعی ارائه می‌شود و این به ارتقاء ظاهر بیمار می‌آید.

بنابراین، از تترون به عنوان یک پارچه مطابق با استانداردهای بهداشتی برای لباس‌های بیماران در بیمارستان‌ها استفاده می‌شود تا به بهبود راحتی و بهداشت بیماران کمک کند و به کاهش انتقال عفونت‌های بیمارستانی کمک کند.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی
خریئ پارچه بیمارستانی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
خرید پارچه تترون طاقه ای
قیمت پارچه تترون ژاپن
قیمت پارچه تترون درنا
پارچه یکبار مصرف دیجی کالا
خرید پارچه تترون رنگی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان