پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان

پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان

آنچه خواهید خواند

 • قیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان
 • پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
 • پارچه ترگال خوبه است؟
 • پارچه ترگال چروک میشه
 • پارچه ترگال مانتویی چیه؟
 • پارچه ترگال بارونی
 • قیمت پارچه ترگال مانتویی

پارچه ترگال بیمارستانی عمده با عرض ۱۵۰ سانتی و گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرم در کالیته رنگی آبی، سبز، سفید و شیری، به شکل آبژاول و با قیمت ارزان قابل خرید از این مجموعه می باشد. دریافت مشاورهقیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان

قیمت این پارچه به سه عامل بستگی دارد

 • کارخانه رنگرزی
 • گرماژ پارچه
 • حجم خرید
پارچه سبز ضد وایتکس اتاق عمل
پارچه ترگال سبز بیمارستانی گل پود
قیمت پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال


قیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان

قیمت پارچه ترگال مانتویی؟

پارچه ترگال مانتویی دارای بیش از ۱۲۰ رنگ است که در این سال ها خیاطی و مزون ها بسیار استفاده می کنند ،به دلیل تنوع رنگ بالا و کیفیت این پارچه

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است ؟

پارچه ترگال مناسب برای بهار و تابستان و پاییز است ،از این پارچه برای شلوار کت و دامن و فرم دانشجویی و اداری نیز استفاده می شود ،ترکیب خوبی با پارچه پرشیا دارد

پارچه ترگال
پارچه ترگال

کجا پارچه ترگال را بپوشیم؟


ویسکوز برای همه آب و هواها عالی است، به همین دلیل است که به طور گسترده ای پوشیده و دوست داشته می شود. این را در گرمای خشک یا رطوبت نیز بپوشید.

مزیت پارچه ترگال چیست؟

 • تنوع رنگ
 • متراژ ۴۰ متری عرض ۱۵۰
 • قیمت عالی
 • رنگ ثابت
 • به قول بازاری ها پشت بند دارد


این الیاف ویسکوز ترگال به هوا اجازه می دهد تا آزادانه در پارچه به گردش درآید و گرما را قابل تحمل تر می کند. این مانند یک تهویه مطبوع داخلی برای بدن شما است!

پارچه ترگال کاماش
پارچه ترگال فدک

پارچه ترگال خوب است؟

فصل تابستان نزدیک است، و ما نمی‌توانیم با لباس گرم سر کار برویم ،بهترین گزینه پارچه ترگال رنگ ثابت یا پارچه تترون یا پارچه پرشیا است.

از محل کار تا آخر هفته و همه چیز در بین آن‌ها، بسته به جایی که زندگی می‌کنید، از پوشیدن بهترین لباس تابستانی خود و اظهار نظر دوری نکنید!

همراه با افزایش دما، نیاز به راحتی نیز وجود دارد. منظور ما فقط این نیست که به جای تکه‌های تنگ پوست، سایه‌های باریک را انتخاب کنید، بلکه انواع مختلفی از پارچه‌هایی که لباس‌های شما از آن ساخته شده‌اند را نیز انتخاب کنید.

از این گذشته، آنها نقش مهمی در جلوگیری از عرق کردن در طول روز دارند و در صورت انتخاب درست، خطر ابتلا به آلرژی های پوستی یا جوش های تابستانی را کاهش می دهند.

بسیاری از ما تا دیروقت متوجه نمی‌شویم که هنگام تهیه کمد لباسی که برای نور آفتاب آماده می‌شود، مواد اولیه هر لباس در نظر گرفته نشده است.پارچه های کتان با الیاف طبیعی بهترین گزینه هستند.

بیایید این بار همه باهوش تر باشیم و قبل از خرید به انواع پارچه هایی که بهترین دوست تابستان ها هستند نگاهی بیندازیم!

TERGAL KAJRAH

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا پارچه ترگال چروک می شود؟

بسیار کم چروک پذیر است

چرا لباس های شما چروک می شود؟


اگر می‌پرسید چرا لباس‌هایتان همیشه چروک می‌شوند، پاسخ ساده به دلیل گرما و آب است. پارچه در لباس ها از مولکول های به هم چسبیده تشکیل شده است. هنگامی که آنها خیس می شوند یا گرما اضافه می شود، پیوندها شکسته می شوند. با سرد شدن پارچه، پیوندهای جدیدی ایجاد می شود که الیاف را به شکل جدیدی قفل می کند و باعث ایجاد چین و چروک می شود.

شیوع ویروس کرونا و افزایش مراجعه به بیمارستان ها، سبب شده تا نیاز به البسه و منسوجات بیمارستانی، بیشتر و بیشتر گردد. به همین سبب کارگاه های تولید کننده مصارف بیمارستانی، بیش از پیش به دنبال خرید نیاز پارچه ای خود هستند.

در حال حاضر پارچه ها از مصارف گوناگونی در محیط های پزشکی و درمانی برخوردار می باشند که از مهم ترین این مصارف، می توان به این موارد اشاره کرد:

پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
 • دوخت انواع لباس برای بیماران خردسال و بزرگسال
 • دوخت روپوش فرم پزشکان
 • لباس پرسنل، پرستاران، خدمه و حراست
 • انواع البسه مناسب اتاق جراحی
 • رو تختی، رو بالشی و ملحفه بیمارستانی

در تولیدات فوق، انواع پارچه های مختلف می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. پارچه های مصرفی بیمارستان ها عمدتا در دو دسته تولید و عرضه شده اند که عبارتند از:

 1. پارچه های قابل شستشو شامل پارچه ترگال بیمارستانی، پارچه کجراه بیمارستانی و پارچه تترون بیمارستانی
 2. پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی شامل پارچه اسپان باند و پارچه فلامنت بیمارستانی

حال با توجه به کیفیت بالای پارچه های قابل شستشو، آیا با مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی آشنایی دارید؟ چگونه می توان بهترین پارچه ترگال بیمارستانی را بصورت عمده و با ارزانترین قیمت ممکن در بازار امروزی خریداری کرد؟ آیا امکان خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی عمده وجود دارد؟

پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان
پارچه ترگال مهنام

کارخانه تولید بهترین پارچه ترگال بیمارستانی

برای شما به عنوان مصرف کننده پارچه ترگال بیمارستانی، باید مهم باشد که پارچه ای را که خریداری می کنید، در کدام کارخانه تولید شده است. چرا که تولید پارچه ترگال بیمارستانی در کارخانه ای معتبر و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب، می تواند تضمین کننده کیفیت آن باشد.

در کشور ما، اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی معرفی شده و بنظر می رسد که قطب تولید پارچه ترگال و پارچه های ترگال کجراه ضد وایتکس بیمارستانی ،فلامنت بیمارستانی ۱۵۰ گرم ،فلامنت پنبه چاپ دار ،پارچه اسپان باند ۴۰ گرم،پارچه تترون بیمارستانی ستاره سهیل ،پارچه تنظیف ۱۵۰ و ۱۸۰ گرم،پارچه لمینت بیمارستانی لباس کرونایی هم در اصفهان باشد. بهترین پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان از الیاف مرغوب پلی استر ویسکوز تولید شده و با مشخصات منحصربفردی روانه بازارهای فروش می گردد.

پارچه های ترگال بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ گرمی، در رنگبندی متنوعی به بازار عرضه می گردند. این پارچه در گرماژ ۲۸۰ گرمی هم که ضخیم تر بوده، عرضه شده و به پارچه کجراه بیمارستانی شهرت داشته است.

یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب و درجه یک تولید شده در معتبرترین کارخانجات کشور، می تواند از خصوصیات ذیل برخوردار باشد:

 • تراکم بافت عالی و ضخامت خوب
 • ثبات سایشی و کششی
 • ثبات در رنگ
 • ضد آبژاول (عدم تغییر رنگ در اثر شستشو با مواد ضد عفونی کننده)
 • دارای آهار مناسب و مقاومت بالا در برابر پارگی
پارچه ترگال بیمارستانی عمده

پارچه ترگال مناسب لباس های بیمارستانی

با توجه به ویژگی هایی که از پارچه ترگال بیمارستانی خوب و درجه یک بیان شد، می توان گفت که این پارچه از مصارف خوبی در محیط های بیمارستانی برخوردار است.

پارچه ترگال ضد آبژاول، می تواند در تولید البسه و منسوجات بیمارستانی قابل شستشو و استفاده چندین باره، به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله مهم ترین مصارف پارچه های ترگال بیمارستانی می توان این موارد را نام برد:

روپوش پزشکی

در دوخت انواع روپوش فرم پزشکان، عمدتا از پارچه ترگال بیمارستانی سفید و شیری رنگ استفاده می کنند. چون پزشکان ممکن است فعالیت زیاد داشته باشند، مقاومت سایشی و کششی خوب و البته ضد آبژاول بودن این پارچه، می تواند به کمک لباس فرم پزشکان آمده باشد.

دوخت لباس فرم بیماران

در تولید لباس فرم بیماران در دو رنگ آبی و صورتی هم می توان از پارچه بیمارستانی ترگال به خوبی استفاده کرد. البته با توجه قیمت گرانتر این پارچه نسبت به پارچه های تترون، اسپان باند و فلامنت؛ عمدتا بیمارستان های خصوصی که بودجه بیشتری دارند از البسه بیمار با جنس ترگال استفاده می نمایند.

انواع ملحفه بیمارستانی

باز هم در بیمارستان های خصوصی، شاهد استفاده از پارچه ترگال سفید با عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۴۰ یا ۲۶۰ گرمی، در تولید انواع ملحفه بیمارستانی و حتی انواع رو تختی و رو بالشی هستیم.

البسه اتاق عمل

با توجه به اهمیت استریل و ضدعفونی شدن لباس های اتاق عمل، پارچه ترگال سبز بیمارستانی یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت دوخت انواع گان و شان مناسب اتاق های جراحی می باشد. این پارچه ضد آبژاول است و در صورت استفاده چندین باره و شستشو با وایتکس، به هیچ وجه کیفیت بافت و رنگ خود را از دست نمی دهد.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی می تواند به فاکتورهای گوناگونی وابسته باشد. اما همین ابتدا این موضوع را مد نظر داشته باشید که به هیچ وجه تمرکزتان فقط بر روی قیمت خرید پارچه ترگال بیمارستانی نباشد و از کیفیت پارچه اصلا غافل نشوید!

از آنجایی که شما به عنوان تولید کننده انواع البسه بیمارستانی، طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی و خصوصی هستید، حتما می خواهید که با اقتصادی ترین قیمت ممکن، تولیداتی با کیفیت ویژه به بیمارستان ها تقدیم نمایید.

پس مهم است که از عوامل موثر بر قیمت پارچه ترگال بیمارستانی هم آگاه باشید. از جمله مهم ترین فاکتورها می توان به کیفیت پارچه، عرض و گرماژ پارچه، نحوه سفارش و میزان تناژ خریداری شده اشاره کرد. البته درصد افزایش قیمت واسطه ها را هم باید یکی دیگر عوامل موثر در قیمت نهایی پارچه های بیمارستانی ترگال نیز دانست.

در حال حاضر اگر خریداران بتوانند از مراکز فروش مستقیمی که ارتباط بی واسطه با بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه های بیمارستانی دارند، خرید نیاز پارچه ای خود را انجام دهند، قطعا خریدی مطمئن در انتظار آنها خواهد بود.

مرکز فروش مستقیم پارچه بیمارستانی ترگال درجه یک

خوشبختانه این مرکز فروش، توانسته با حذف تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان، بهترین قیمت پارچه ترگال بیمارستانی عمده را با کیفیت درجه یک به دست مشتریان و متقاضیان برساند.

شما می توانید در این مجموعه، بدون نیاز به مراجعه حضوری، در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید خود را به شکل اینترنتی به ثبت برسانید. پیشنهاد ما به شما، خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی به شکل مستقیم از درب کارخانه است که می تواند در هر تناژی که مد نظرتان هست، به ثبت برسد.

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است

پارچه ترگال مناسب چهار فصل می باشد

جنسپارچه پلی استر ویسکوز است

گرماژ پارچه ۲۴۰ گرم

پارچه کجراه بیمارستانی قیمت
پارچه کجراه بیمارستانی قیمت سبز و ابی

پارچه ترگال خوبه است؟

به دلیل قیمت پایین و کاربدی بهترین گزینه است

رنگ ثابت و چروک نمی شود ،مناسب برای البسه بیمارستانی و فرم مدارس است ،این پارچه رقیب پارچه پرشیا مکانیک است

پارچه پرشیا لنین فوتوس پارچه مکانیک
پارچه پرشیا لنین فوتوس پارچه مکانیک
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان