پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • پارچه ترگال رنگ مستقیم چه ویژگی هایی دارد؟
 • منظور از پارچه ترگال رنگ مستقیم چیست؟
 • قیمت پارچه ترگال رنگ مستقیم در بازار
 • مرکز فروش پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان
 • قیمت پارچه ترگال بر حسب متر
 • پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
 • پارچه ترگال خوبه است یا نه؟
 • پارچه ترگال چروک میشه
 • پارچه ترگال مانتویی
 • پارچه ترگال بارونی
 • قیمت پارچه ترگال مانتویی

پارچه ترگال رنگ مستقیم چه ویژگی هایی دارد؟

این پارچه مناسب برای ارزان فروشی ها و لباس کار و ارزان فروشی و کیلویی فروشی می باشد.

پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان در مرکز پخش و فروش آنلاین، بدون هیچ واسطه ای قابل خریداری است. اگر می خواهید بهترین کیفیت پارچه ترگال را با قیمت کارخانه تولید کننده تهیه نمایید، همین حالا با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره
مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

معمولا تولدی ها از این پارچه برای ارزان فروش ها و لباس کار و لباس کردی استفاده می شود

پارچه های مشابه برای ارزان فروشی ها


قیمت پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال

قیمت پارچه ترگال مانتویی ارزان

قیمت پارچه ترگال مانتویی با توجه به عوامل زیر است،پارچه ترگال به دلیل طیف رنگ بندی زیاد ،و جذاب و رنگ های شاد امروزه در هر خیاطی و مزونی دیده می شود،مناسب برای کت و دامن و مانتوو است این پارچه کش ندارد و لی بسیار با کیفیت است،با پشم و شیشه در پاییز به جای بارونی استفاده می شود

 • برند پارچه ترگال
 • گرماژ پارچه ترگال
 • کارخانه رنگرزی
 • متراژ خرید شما

پارچه ترگال خالدار و طرح دار

پارچه ترگال خالدار
پارچه ترگال خالدار


مشخصات پارچه ترگال خالدار

 • گرماژ 240 گرم
 • رنگ ثابت
 • زیر دست نرم
 • چاپ ٍابت

پارچه ترگال چه ویژگی هایی دارد؟

حتماً تا به حال نام ویسکوز و پلی استر به گوشتان خورده است. این الیاف به تنهایی برای بافت پارچه مورد استفاده قرار می گیرند، اما مراقبت و راحتی هر کدام به صورت تکی با یکدیگر متفاوت می باشد.

ترکیب الیاف پلی استر و ویسکوز (پلی ویسکوز)، به عنوان بهترین الیاف نیمه طبیعی توصیف می شود که بسیاری از پارچه ها از جمله پارچه ترگال از این ترکیب به دست می آیند.

پارچه ترگال تا حد زیادی حس پارچه ویسکوز را القا می کند و زیردست آن طبیعی است.

اضافه شدن پلی استر به ویسکوز و تشکیل پارچه از الیاف پلی ویسکوز، نگهداری از پارچه را آسان تر کرده، به طوری که می توان پارچه ترگال را در ماشین لباس شویی شست و خشک نمود، همچنین این پارچه از استحکام بالایی برخوردار است.

پارچه ترگال نسبت به پارچه هایی با الیاف کاملاً طبیعی، قابلیت تنفس و گردش هوای کمتری دارد. این پارچه از درخشندگی بالایی نیز برخوردار بوده که این ویژگی بر گرفته از هر دو الیاف تشکیل دهنده پارچه می باشد.

نکته قابل توجه دیگر در مورد پارچه های ترگال و پارچه پرشیا مکانیک این است که قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

شایان ذکر است که افزودن یک ترکیب سلولزی به الیاف پلی استر، افزایش رنگ پذیری این پارچه را به دنبال خواهد داشت، در نتیجه رنگرزی و چاپ روی پارچه های ترگال اسان تر خواهد شد.

اگر شما هم قصد خرید پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان را دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان

منظور از پارچه ترگال رنگ مستقیم چیست؟

به طور کلی باید گفت که استفاده از پارچه ترگال که ترکیب الیاف تشکیل دهنده آن، الیاف ویسکوز و پلی استر هستند؛ همزمان زیر دست مناسب، درخشندگی، قابلیت تنفس، رنگ پذیری، استحکام و دوام بالا را به ما می دهد و قابل استفاده در مصارف متعددی از جمله پوشاک روزمره، فرم های مدارس و ادارات، البسه بیمارستانی، لباس کار و … خواهد بود.

حال که با الیاف تشکیل دهنده پارچه ترگال و ویژگی های آن آشنا شدید، وقت آن رسیده است که به فرایند رنگرزی پارچه بپردازیم.

پارچه های ترگال در بازار به ثبات رنگی بالایی که دارند، معروفند یعنی فرایند رنگرزی آن ها به گونه ای است که با شستشو، رنگ پارچه تغییر نمی کند.

خرید پارچه کجراه رنگ مستقیم
پارچه فدک

اما در شرایطی که تولیدی ها به دنبال پارچه های ارزان قیمت می گردند، کارخانه تولید پارچه ترگال با پایین آورن متراژ و تغییر نحوه رنگرزی، قیمت تمام شده پارچه را به طرز قابل توجهی کاهش می دهند.

با تغییر دادن نحوه رنگرزی، پارچه دیگر دارای رنگ ثابت نیست و به آن پارچه ترگال رنگ مستقیم گفته می شود. این کار به دو روش ژیگر و جت در کارخانه انجام می گیرد.

باید گفت که در روش جت که دستگاه سیکل بسته است، فرایند رنگرزی در دمای 120 درجه اتفاق می افتد که باعث مقاومت رنگ در برابر آفتاب می گردد.

اما در روش ژیگر دستگاه از سیکل باز یا پاتیل حرارت می بیند و پارچه در دمای پایین تری رنگ می شود، به همین دلیل رنگ کیفیت پایین تری داشته و در مقابل آفتاب نیز مقاومت کمتری از خود نشان می دهد.

در این روش تنها می توان از رنگ های روشن مانند کرم، آبی، نباتی و استخوانی استفاده نمود.

قیمت پارچه ترگال رنگ مستقیم در بازار

پارچه های ترگال دو نوع دارند، ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه. هر یک از این دو نوع هم از لحاظ ظاهری و هم ضخامت، گوناگون می باشند.

پارچه ترگال رنگ مستقیم دارای گرماژ 230 گرم است و با عرض 150 سانتی متر در بازار عرضه می شود. این پارچه ها به دلیل داشتن قیمت مقرون به صرفه، مناسب تولیدی های لباس کار، لباس نانوایی، لباس قنادی و قرار داد بیمارستان می باشند.

آیا می دانید چه عواملی بر روی قیمت پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان اثر می گذارد؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قبل از خرید پارچه، به چندین فروشگاه سر می زنید و از قیمت ها مطلع می شوید، حتماً مشاهده کرده اید که قیمت پارچه در مراکز مختلف، متفاوت می باشد، اما این سوال پیش می آید که علت چیست؟

در نگاه اول باید نگاهی به مشخصات پارچه داشته باشید زیرا یکی از عوامل مهمی است که روی قیمت آن تأثیرگذار است، برای مثال فاکتورهایی از جمله گرماژ، ضخامت، عرض و الیاف به کار رفته در پارچه، تعیین کننده قیمت آن هستند.

نکته مهم دیگری که بسیار حائز اهمیت است، کیفیت پارچه ترگال و کارخانه تولیدی آن می باشد که برخی از خریداران بدان توجه کافی ندارند.

با همه این تفاسیر، اگر می خواهید ارزان ترین پارچه ترگال را به صورت عمده خریداری نمایید، پیشنهاد می کنیم به مراکز فروش مستقیم این محصول مراجعه کرده و به قیمت درب کارخانه دست پیدا کنید.

پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان
پارچه ترگال مهنام

مرکز فروش پارچه ترگال رنگ مستقیم اصفهان

آیا قصد تهیه پارچه ترگال عمده با آسان ترین روش ممکن را دارید؟ آیا می خواهید یک خرید هوشمندانه و مقرون به صرفه را تجربه کنید؟

این فروشگاه اینترنتی، یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز عرضه و فروش پارچه ترگال رنگ مستقیم در اصفهان می باشد که سابقه درخشانی در این زمینه دارد و همواره برای جلب رضایت خریداران و تولیدی ها می کوشد.

در واقع ما این مژده را به شما می دهیم، که می توانید بهترین کیفیت پارچه ترگال ساده و کجراه را به قیمت درب کارخانه از ما خریداری کنید. می پرسید چگونه؟

بازرگانی ما به طور مستقیم با شرکت های تولیدی مطرح و به نام پارچه ترگال در ارتباط بوده و با حذف واسطه ها، محصولات باکیفیت و ارزان را به فروش می رساند.

پس همین حالا پارچه ترگال مورد نظر خود را در رنگبندی متنوع و متراژ دلخواه، از ما سفارش دهید.

کارشناسان بخش فروش وب سایت، آماده ارائه راهنمایی های لازم قبل از خرید عمده پارچه ترگال و مشاوره رایگان در هر ساعت از شبانه روز، به شما خریداران گرامی می باشند.

پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان