پارچه ترگال لباس کار

آنچه خواهید خواند

قیمت پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال لباس کار مناسب چه فصلی است
پارچه ترگال لباس کار خوبه
پارچه ترگال لباس کار ارزان
پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال رنگ مستقیم لباس کار
قیمت پارچه ترگال لباس کار چله فلامنت

پارچه ترگال لباس کار از پارچه های محبوب صنعت نساجی است، که کارخانجات زیادی اقدام به تولید آن کرده‌ اند؛ جهت خرید و دسترسی به برندهای مطرح و باکیفیت انتخاب این مرکز می تواند کمک زیادی به خریداران کند. دریافت مشاوره 09136668636

نکات خرید پارچه ترگال لباس کار

 • وزن پارچه را سوال کنید
 • عرض پارچه را سوال کنید
 • کارخانه رنگرزی
 • پارچه کجا تکمیل شده
 • هزینه بارربری
 • هزینه عدل بندی
پارچه ترگال و کجراه کاربنی بیمارستانی ضد وایتکس خمی
پارچه ترگال و کجراه کاربنی بیمارستانی ضد وایتکس خمی

لیست قیمت پارچه ترگال تک

لیست قیمت پارچه ترگال تک
لیست قیمت پارچه ترگال تک


پارچه ترگال لباس کار مناسب چه فصلی است

مناسب برای مناطق گرم و شرجی است


پارچه ترگال لباس کار خوبه


پارچه ترگال لباس کار خوبه ،بله بسیار عالی چون رنگ ثابت دارد و حداقل 6 ماه جواب می دهد

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

خط تولید انواع پارچه ترگال

در حال حاضر به دلیل استقبال بالایی که از پارچه ترگال در بخش‌ های مختلف صنایع می ‌شود خط تولید انواع پارچه ترگال به صورت کاملاً فعال در کارخانجات مختلفی در حال تولید پارچه های ترگال می باشد.
اغلب کارخانجات فعال در حوزه صنعت نساجی سعی کرده ‌اند که با راه اندازی یک خط تولید برای پارچه های ترگال این محصول پر استفاده در بازار را نیز تولید کنند؛ زیرا هم از لحاظ اقتصادی برای کارخانجات مهم است و هم نیاز بازار تامین می گردد.
معمولاً خط تولید پارچه ترگال این پارچه ها را به دو صورت ساده و کجراه تولید می کند، پارچه های ساده دارای بافت مربعی می باشد، که از درهم تنیدن الیاف تار و پود به شکل منظم تولید می شود.
پارچه های ترگال را که دارای بافتی اریب و میله ای شکل هستند نیز با استفاده از الیاف تار و پود و با شیوه ای خاص تولید می گردند، که به دلیل مورب بودن سطح پارچه که از نزدیک کاملاً قابل مشاهده است ضخامت آن بیشتر می‌ شود.

پارچه ترگال کاماش
پارچه ترگال فدک


تراکم بافت پارچه های ترگال بسیار بالا است به همین سبب پارچه های ترگال ساده و ترگال کجراه از استحکام و مقاومت کششی و سایشی خوبی برخوردار می باشند.
معمولا در خطوط تولید هر کارخانه حدود ۵۰ کالیته رنگی برای پارچه های ترگال در نظر گرفته می ‌شود که با استفاده از شیوه ‌های رنگرزی جدید پارچه های با کیفیت بالا تولید می گردد.


به کار گیری شیوه رنگرزی ری اکتیو کمک می کند تا این پارچه ها از ثبات رنگی بسیار خوبی برخوردار شده و در حین شستشوهای طولانی مدت کیفیت آن از بین نرو.د با استفاده از خاصیت قلیایی که این نوع رنگ ها ایجاد می کنند چسبندگی رنگ به الیاف پارچه چندین برابر افزایش پیدا کرده و به همین سبب کیفیت رنگ و درخشندگی سطح پارچه بسیار بالا است.
معمولاً در خط تولید پارچه های ترگال این پارچه ها را بر اساس تنظیمات دستگاه‌ ها در گرماژ های مختلف و با استفاده از الیاف پنبه با پلی استر در چندین گروه تولید می نمایند. که هر گروه از این پارچه ها با توجه به میزان استفاده از الیاف پنبه در آن برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه ترگال لباس کار
پارچه فدک

پارچه ترگال کجراه و دوخت انواع لباس کار

در کارخانجات پارچه های ترگال با درصدهای مختلف از الیاف پلی استر و پنبه تولید می شود و به همین سبب دسترسی به تنوع بالا در گرماژ و ضخامت در این پارچه ها بسیار ساده است.
در هنگام تولید لباس کار با توجه به شرایط محیط و سختی کار می توانید از پارچه های مختلف کجراه استفاده کنید.
پارچه ترگال لباس کار در تنوع بالایی از رنگبندی تولید می شود که به آسانی امکان انتخاب رنگ مناسب با توجه به فرصت شغلی و موقعیت مکانی وجود دارد.
در اینجا به چند مورد از مهمترین موارد استفاده و کاربردهای پارچه کجراه در جهت دوخت انواع لباس کار اشاره می‌ کنیم:
از پارچه های کجراه سفید برای دوخت لباس کار کارگرانی که در صنایع غذایی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها و هتل ها فعالیت می کنند استفاده می شود
معمولا از پارچه های ترگال ۷۰% پلی استر برای دوخت پیراهن شلوارهای دو تیکه و لباس های یکسره در جهت کارهایی مانند تعمیرات و صافکاری و مکانیکی مورد استفاده قرار می ‌دهن.د
از پارچه‌های ترگالی که ۱۰۰% الیاف پنبه دارند برای دوخت لباس کارگران مشغول در محیط های گرم جنوب مانند سایت های نفت و گاز، پالایشگاه های پتروشیمی، جوشکاری و مواردی از این قبیل استفاده می کنند.
از پارچه‌های ترگال ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ درصد پلی استر در جهت تولید کت و شلوارهای اداری و مانتوهای رسمی برای کارمندان ادارات دولتی و خصوصی و به خصوص بانک ها استفاده می شود.
از پارچه های ترگال همچنین برای تولید لباس کارگران ساختمانی، باغبان ها و مشاغلی از این قبیل نیز استفاده می کنند.
با بررسی دقیق پارچه ترگال لباس کار درمی یابیم که از این پارچه تقریباً در کلیه بخش ‌های جامعه می توان استفاده کرد و به همین سبب جایگاه بسیار بالایی در صنعت نساجی به دست آورده است.

لیست قیمت انواع پارچه ترگال

برای همه افرادی که خرید عمده پارچه ترگال را دارند و به دست آوردن لیست قیمت پارچه ترگال اهمیت زیادی پیدا می‌ کند.
با تهیه لیست قیمت صاحبان تولیدی ها می توانند تصمیمات بهتری برای مشخص کردن حجم خریدهای خود بگیرند و با برنامه ریزی هزینه های پیش رو را مدیریت کنند.
بهترین راه برای بدست آوردن لیست قیمت پارچه ترگال، انتخاب نمایندگی های معتبر عرضه و بخش این محصولات به صورت حضوری و آنلاین است.
خریدار پس از دریافت لیست قیمت انواع پارچه ترگال می ‌تواند با بررسی دقیق این قیمت ها بهترین خرید را داشته باشد.
اما به طور کلی توجه داشته کنید که در مشخص شدن لیست قیمت عوامل بسیار زیادی می توانند نقش داشته باشند، که در اینجا به برخی از مهمترین آنها به طور مختصر اشاره می کنیم:

 • ضخامت و گرماژ پارچه
 • شیوه رنگرزی پارچه
 • تنوع در رنگ بندی
 • برند سازنده پارچه
 • حجم سفارش برای خرید
 • تغییرات قیمتی مواد اولیه

پخش عمده بهترین پارچه ترگال لباس کار با تضمین در کیفیت

حضور کارخانجات متعدد تولید کننده پارچه ترگال سبب شده تا امکان دسترسی به کیفیت بالای پارچه های ترگال به راحتی امکان پذیر شود.
این مجموعه نیز با پخش عمده بهترین پارچه ترگال لباس کار سعی می کند که امکان دسترسی و خرید را برای همه مصرف ‌کنندگان به آسانی مهیا سازد.
مهمترین ویژگی که خریداران را ترغیب می کند تا پارچه ترگال لباس کار مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه کنند، تضمین در کیفیت محصول عرضه شده است، این تضمین کیفیت خیال مصرف ‌کننده را راحت می‌ کند که پارچه‌ای با کیفیت بالا و اصل تهیه کرده است.
اما نکته مهم که در کنار این تضمین توجه خریداران را به خود جلب می کند، ارائه پارچه ترگال لباس کار با قیمت درب کارخانه است.
قیمت پارچه ترگال را مطابق درب کارخانه ارائه می‌ دهند؛ زیرا در معاملات خود به هیچ عنوان اجازه دخالت و حضور واسطه ها را نمی دهند، به همین جهت هیچ گونه افزایش قیمت بی دلیلی ندارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان