پارچه های ضد آب صنعتی و بنر ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • انواع پارچه های ضد آب و صنعتی بنر
 • چگونه بهترین پارچه ضد آب صنعتی بخرم؟
 • قیمت پارچه های ضد آب و عوامل موثر بر آن
 • فروش پارچه های ضد آب صنعتی به قیمت کارخانه

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر با کاربردهای متنوع و مقاومت فوق العاده در برابر رطوبت و هر نوع کشش و سایش، ارزان ترین قیمت خود را در این مجموعه فروش دارند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی از پرفروش ترین و پرتقاضاترین پارچه هایی که امروزه در صنعت نساجی کشور ما تولید و عرضه می گردد، پارچه های ضد آب صنعتی و بنر هستند. این پارچه ها از کاربردهایی ویژه ای برخوردار بوده و در واقع در هر کاربردی که نیاز به مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت باشد، پای پارچه های ضد آب صنعتی نیز در میان است.

از آنجا که بکارگیری موارد اولیه درجه یک و مرغوب در تولید پارچه های ضد آب صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار بوده، به هیچ وجه نمی توان این پارچه ها را از مراکز فروش نامعتبر و ناشناخته در بازارهای کشور خریداری کرد.

این موضوع عمدتا سبب نگرانی برخی از تولیدی هایی شده که می خواهند نیاز پارچه ای خود را در بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب تر انجام دهند. چرا که هر چه کیفیت و دوام پارچه های ضد آب صنعتی بالاتر باشد، قطعا محصولات تولیدی این تولیدی ها نیز کیفیت مرغوب تری داشته و می توان قدرت فروش بالایی را هم برای این کارگاه ها، شاهد بود.

به همین سبب در این مقاله، قصد داریم ضمن معرفی انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر تولیدی یکی از بهترین کارخانجات کشور، خرید این پارچه ها با ارزان ترین قیمت ممکن و کیفیت بالا را برای شما آسان تر نماییم. پس تا پایان همراه ما باشید.

انواع پارچه های ضد آب و صنعتی بنر

همانطور که متوجه شدید در صنایع گوناگون امروزی، صنایعی هستند که در تولیدات خود به انواع پارچه های ضد آب و با مقاومت بالا در برابر نفوذ رطوبت و ذرات آب نیازمند می باشند.

این موضوع سبب رونق تولید انواع پارچه های ضد آب صنعتی و بنر شده است و کارخانجات تولیدی در تلاش اند تا با بکارگیری مواد اولیه درجه یک و مرغوب، در بازارهای رقابتی که حرف اول را کیفیت می زند، چیزی کم و کسر نداشته باشند.

از جمله انواع پارچه ضد آب صنعتی موجود در بازار که هر یک از مصارف ویژه ای برخوردار هستند، می توان به این پارچه ها اشاره داشت:

 • پارچه برزنتی ضد آب
 • پارچه ترانزیت
 • پارچه شمعی پشت پنبه
 • پارچه بنر صنعتی
 • پارچه بافت ضد آب
 • پارچه آستر صنعتی چاپی
 • پارچه چاپی ضد آب صنعتی
 • پارچه جاجیم ضد آب صنعتی
 • پارچه شمعی ضد آب و افتاب بنتون

این پارچه ها با بکارگیری مواد اولیه مرغوب، دستگاه های پیشرفته و البته نیروی کاری مجرب، می توانند در بالاترین کیفیت تولید شوند. در واقع نقش بکارگیری مواد اولیه درجه یک در تولید این پارچه ها، می تواند منجر به تفاوت و تمایز کیفیت پارچه های تولیدی در کارخانجات گوناگون شده باشد.

در این میان پارچه های برزنتی و ترانزیتی، یکی از پرفروش ترین پارچه ها جهت تولید انواع روکش های صنعتی؛ چادر ماشین های سنگین به عنوان روکش بار، انواع چادرهای سایبان، سقف سایبان، آلاچیق های پارچه ای، سازه های چادری و کششی و غیره می باشند.

همچنین امروزه شاهد بکارگیری انواع پارچه های شمعی ضد آب در تولید کاپشن ها یا بارانی های شمعی ضد آب، انواع کفپوش ها، مشمع های کانتینری و غیره هستیم که در انواع مات و براق به عرضه می رسند.

فرآیند ضد آب نمودن این پارچه ها، با استفاده از یک لایه پلیمری بر روی سطح آنها صورت می گیرد که می تواند علاوه بر ضد آب نمودن، ویژگی هایی چون ضد لکه و ضد روغن را هم به آنها اضافه کرده باشد.

پارچه های ضد آب صنعتی و بنر

چگونه بهترین پارچه ضد آب صنعتی بخرم؟

بنظر می رسد که با توجه بازارهای فروش پارچه های ضد آب صنعتی و بنر در کشور ما، معدود مراکز فروشی هستند که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم عرضه می نمایند.

در واقع مقصود از بهترین پارچه ضد آب صنعتی، فقط کیفیت بالای این پارچه نیست، بلکه مقصود آن است که این پارچه با کیفیت متناسب با قیمت هم عرضه شود.

شاید در بازارهای واسطه گری و دلالی امروزی، کمی نگران کننده باشد که تولیدی های مصرف کننده از پارچه های ضد آب، چگونه می توانند خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه ها را تجربه نمایند.

به طور کلی 2 راهکار عمده برای خرید پارچه های ضد آب در بازارهای کشور وجود دارد:

راهکار اول این است که شما با شناسانی برخی از مراکز فروش پارچه های ضد آب صنعتی در کشور، مسافتی را طی کرده و حضورا برای خرید مراجعه نمایید. این موضوع می تواند با صرف زمان و هزینه هایی اضافی برای شما باشد. در ضمن ممکن است با دلالان و واسطه ها هم دست و پنجه نرم کنید.

راهکار دوم که امروزه به عنوان هوشمندانه ترین راهکار خرید پارچه ضد آب صنعتی و بنر به شمار می آید، خرید اینترنتی از مراکز فروش مستقیم و معتبر است. معتبر بودن این مراکز زمانی آشکار می گردد که شما بدانید، این عرضه کنندگان، ارتباط مستقیم با بزرگترین تولید کنندگان پارچه های ضد آب صنعتی داشته و ضمن حذف تمامی واسطه ها، قیمت دست اول کارخانه را به مشتریان عرضه می نمایند.

شما به عنوان خریدار پارچه های ضد آب، کدام راهکار را برای خرید نیاز پارچه ای خود ترجیح می دهید؟ حتما پاسخ شما، خرید اینترنتی خواهد بود.

قیمت پارچه های ضد آب و عوامل موثر بر آن

مبحث قیمت همیشه و در بازار فروش هر پارچه ای، توجه ویژه ای به خود معطوف کرده است. اگر چه تمامی خریداران به عنوان کیفیت بالا از نیاز پارچه ای خود هستند، اما اگر بگوییم هیچ یک از آنها به قیمت پارچه فکر نمی کنند، قطعا باید در طرز تفکر خود، تجدید نظر کنیم.

قیمت پارچه های ضد آب صنعتی و بنر، می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که یکی از مهم ترین آنها، کیفیت این پارچه ها است. مقاومت سایشی و کششی، میزان مقاومت در برابر رطوبت، دوام و طول عمر پارچه و از این قبیل ویژگی ها، می توانند نشان از کیفیت پارچه های صنعتی ضد آب باشند.

عامل مهم و موثر دیگر در قیمت پارچه ضد آب صنعتی، نحوه خرید شما خریداران است. اگر خرید بصورت بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه صورت بگیرید، قطعا خریدی مقرون به صرفه از آن شما خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان