پارچه کجراه بیمارستانی عمده |قیمت پارچه کجراه آبژاول

پارچه کجراه بیمارستانی عمده تولید شده به صورت ضد آبژاول با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 260 الی 300 گرمی، امکان خرید اینترنتی و بدون واسطه را از طریق این مجموعه دارد.

مشاوره رایگان 09130858100و ارسال کاتالوگ

اگر شما هم یکی از تولید کنندگان لباس و منسوجات بیمارستانی هستید و به دنبال تهیه نیاز پارچه ای خود با قیمت و کیفیت مناسب می باشید، حتما ساعت ها زمان گذاشته و در بازار فروش پارچه، قصد خرید پارچه مورد نیاز خود را دارید. اما می دانید که یکی از بازارهایی که پر از واسطه و دلال است، همین بازار فروش پارچه بیمارستانی می باشد.

چرا که تقریبا در تمامی ایام سال، مراکز درمانی و بیمارستانی، به انواع البسه و منسوجات بیمارستانی نیاز دارند. این موضوع سبب می گردد تا تولیدی هایی که با این مراکز طرف قرارداد هستند، اصلی ترین متقاضی خرید عمده انواع پارچه های بیمارستانی باشند. این امر خود به خود بازار پارچه های بیمارستانی را داغ و داغ تر می نماید.

پارچه کجراه بیمارستانی قیمت
پارچه کجراه بیمارستانی قیمت سبز و ابی

در حال حاضر انواع پارچه های قابل شستشو و ضد آبژاول که دوام و کیفیت خوبی داشته، ممکن است در برخی از نمایندگی ها و مراکز فروش، با قیمت های گرانتری به فروش برسند. یکی از مشهورترین این پارچه ها، پارچه کجراه بیمارستانی است. آیا می دانید که چطور می توانید پارچه کجراه بیمارستانی عمده و ارزان را با کیفیتی درجه یک خریداری کرد؟

تولید بهترین پارچه کجراه در ایران

پارچه کجراه یکی از انواع پارچه های ترگال تخت بافت تولید شده با ضخامت و گرماژ بیشتر است. این پارچه با گرماژ 260 الی 300 گرمی تولید شده در حالی که پارچه ترگال ساده، گرماژی معادل 240 گرم دارد. تنها تفاوت این دو پارچه، در همین گرماژ یا وزن آنها می باشد.

پارچه های کجراه را از الیافی به نام پلی استر ویسکوز تولید می کنند. این پارچه ها دارای عرض یک و نیم متر بوده و اگر در تولید آنها از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده شده باشد، می توانند مشخصات ذیل را هم دارا باشند:

 • آهار مناسب و مقاومت بالا در برابر پارگی
 • ثبات در رنگ و کیفیت بافت
 • تراکم بافت زیاد و ضخامت عالی
 • عدم جذب مایعات
 • نرم و لطیف بدون ایجاد حساسیت های پوستی

در حال حاضر اصفهان یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده پارچه کجراه ایران به شمار می آید. چرا که در این شهر شاهد حضور کارخانجات فعالی هستیم که توانسته با بهترین مواد اولیه، کادری مجرب و ماشین آلات پیشرفته و مجهز، بهترین جنس و کیفیت را از پارچه های کجراه تولید و روانه بازارهای فروش نموده باشند.

از جمله کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه های کجراه می توان به این برندهای مشهور اشاره داشت:

 • پارچه کجراه گل پود
 • پارچه کجراه تک
 • پارچه کجراه فدک
 • پارچه کجراه کاماش

در این کارخانجات، پارچه کجراه پس از اینکه از مرحله ریسندگی و بافندگی گذر کرد، وارد سالن های رنگرزی می گردد. سپس با تنوع رنگی گوناگون، مورد طاقه پیچی قرار گرفته و با متراژ معین، به شکل طاقه یا عدلی، امکان عرضه به بازارهای فروش پارچه را دارد.

پارچه کجراه اصفهان به سبب کیفیت بالایی که داشته، تقاضای بالایی را از سوی خریداران دارد. تولیدی های انواع لباس کار، لباس مدارس و به خصوص البسه و منسوجات بیمارستانی، در شهرهای گوناگون، به دنبال خرید پارچه کجراه تولید اصفهان هستند.

در این میان با توجه به نیاز بالای بیمارستان ها و مراکز درمانی به انواع لباس و منسوجات، یکی از پارچه های باکیفیت و پرفروش، پارچه کجراه است که مصارف خوبی برای بیمارستان ها دارد.

پارچه کجراه اصفهان
ترگال آب ژاول سبز بیمارستانی

مشخصات و مصارف پارچه کجراه بیمارستانی

یکی از اصلی ترین مصارف پارچه های کجراه، در تولیدات بیمارستانی می باشد. این پارچه به سب آنکه به شکل ضد آبژاول و با تراکم بافت فوق العاده ای تولید شده، به راحتی قابل شستشو با مواد ضد عفونی کننده بوده، بدون آنکه کیفیت رنگ و بافت خود را از دست بدهد.

پارچه کجراه بیمارستانی دارای عرض 150 سانتی متر و گرماژ 260، 280 و 300 گرمی بوده که با توجه به طیف رنگی‌اش، می تواند از مصارف خوبی برخوردار باشد. این طیف رنگی و مصارف آن، عبارتند از:

پارچه کجراه بیمارستانی سفید

پارچه کجراه بیمارستانی سفید به سبب دوام بالا، ثبات سایشی و کششی و عدم جذب مایعات، گزینه مناسبی جهت دوخت روپوش فرم پزشکی می باشد.

پارچه کجراه بیمارستانی سبز

حتما می دانید که در اتاق های جراحی، از رنگ سبز جهت گان و شان، کلاه و ماسک پزشکان و جراحان استفاده می کنند. از آنجا که استریل و ضد عفونی کردن این تجهیزات و البسه برای بخش اتاق عمل مهم است، پارچه کجراه سبز بیمارستانی آبژاول، گزینه خوبی برای این مصارف می باشد. پارچه کجراه سبز به پارچه سبز اتاق عملی هم مشهور بوده است.

پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی

راهنمای خرید پارچه کجراه بیمارستانی عمده و باکیفیت

با توجه به مصارف مهمی که پارچه کجراه بیمارستانی برای مراکز بیمارستانی داشته، بسیاری از کارگاه های تولید کننده لباس و منسوجات بیمارستانی، به دنبال خرید عمده این پارچه با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب تر می باشند.

اما همانطور که مستحضر هستید حضور واسطه ها میان کارخانجات تولید کننده و مصرف کنندگان پارچه، سبب شده تا خریداران نتوانند به خرید مورد دلخواه خود دست پیدا کرده باشند. چرا که یا کیفیت خوبی از پارچه ها را خریداری نمی کنند، یا اینکه قیمت ارزان و اقتصادی تری را دریافت نمی نمایند! پس چاره کار کجاست؟

شما هم می توانید به صورت حضوری جهت خرید پارچه کجراه بیمارستانی عمده اقدام کنید هم اینکه خرید اینترنتی و بدون واسطه را تجربه نمایید. در این میان خرید حضوری، می تواند اتلاف زمان و هزینه اضافی را برای شما به همراه داشته باشد. همچنین درصد مواجهه با واسطه ها را برای شما بالاتر می برد.

اما اگر بتوانید خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی را از طریق مراکز فروش مستقیم این پارچه انجام دهید، تا حدودی خریدی مطمئن تر و اقتصادی تر را تجربه خواهید نمود. به شرط آنکه خرید آنلاین نیاز پارچه ای شما از مراکز فروشی صورت بگیرد که:

 • با معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه کجراه بیمارستانی ارتباط دارند.
 • تمامی واسطه ها را حذف کرده و قیمت دست اول کارخانه را ارائه می دهند.
 • نمونه های عدلی را برای مشتریان ارسال می کنند. همچنین کالیته رنگی پارچه را به مشتریان قبل از خرید تحویل می دهند تا انتخاب رنگ برای آنها آسانتر شود.
 • پس از امکان ارائه مشاوره رایگان، خرید اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری را برای تمامی مشتریان در سراسر کشور رقم می زنند.
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال وزن کمتری نسبت به پارچه کجراه دارد و در مناطق شرجی گرم استفاده می شود مثل اهواز بوشهر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان