پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان

پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • عرض و گرماژ پارچه های اسپان باند بیمارستانی
 • پارچه اسپان باند مناسب گان بیمار
 • قیمت پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی
 • پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی از درب کارخانه

پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان قیمت توسط این مجموعه، با تضمین در کیفیت و به شکل تناژ بالا به انجام می رسد. اولین نفری باشید که راز خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی را می داند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی، شاهد بکارگیری انواع پارچه بوده ایم که هر یک با توجه به مشخصاتی که داشته، مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان پارچه های اسپان باند بیمارستانی به دو دلیل، تبدیل به یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی شده و جایگزین پارچه های دیگر نیز می گردند:

 1. پارچه های اسپان باند بیمارستانی، کاملا ارزان قیمت هستند و منسوجات تولیدی از این پارچه ها نیز قیمت پایین تری خواهند داشت. این موضوع از منظر اقتصادی برای بیمارستان ها کاملا مقرون به صرفه می باشد.
 2. از طرفی با توجه به اهمیت رعایت بهداشت در بخش های مختلف بیمارستانی، استفاده از البسه و منسوجات یکبار مصرف، می تواند نقش فزاینده ای در این خصوص داشته باشد. به ویژه که در حال حاضر مراکز درمانی و بیمارستان ها با بیماران کرونایی هم سر و کار دارند.

اما شاید شما به عنوان یک تولید کننده تازه کار در زمینه البسه و منسوجات بیمارستانی، آشنایی چندانی با پارچه های اسپان باند یا همان پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی و مصارف آنها، نداشته اید. در اینجا ضمن معرفی بیشتر پارچه اسپان باند، شما را با چگونگی خرید عمده این پارچه با بهترین قیمت بازار، آشنا خواهیم نمود.

عرض و گرماژ پارچه های اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند نوعی پارچه در صنعت نساجی است که از ماده ای به نام پلی پروپیلن یا pp توسط دستگاه هایی به نام اکسترودر، تهیه و تکمیل شده و بدون هیچ تار و پودی می باشد. در واقع تمایز اصلی پارچه های اسپان باند با سایر پارچه های موجود، در همین عدم نداشتن تار و پود می باشد. این موضوع سبب شده تا از پارچه های اسپان باند با نام های ذیل در بازار پارچه نیز یاد شود:

 • پارچه یکبار مصرف
 • پارچه سوزنی
 • پارچه نبافته یا پارچه بی بافت

به طور کلی پارچه های اسپان باند در عرض های برش خورده یا برش نخورده و با گرماژ ۸ الی ۴۰۰ گرمی تولید می شوند. در این میان عرض های برش نخورده ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۲۵ الی ۹۰ گرمی، از بیشترین استفاده در صنعت پزشکی و بیمارستانی برخوردار بوده اند.

در کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند، این پارچه ها می توانند به شکل آب گریز یا آب دوست، چاپ دار یا ساده، آنتی یو وی، آنتی باکتریال و با لطافت خوبی تولید و به عرضه برسند.

از جمله مصارف متعدد پارچه های اسپان باند در مراکز درمانی و بیمارستان ها، می توان به این موارد اشاره ویژه ای داشت:

 • تولید لباس فرم یا گان بیماران
 • البسه مناسب اتاق عمل شامل گان و شان، کلاه و ماسک جراحی، کاور کفش و غیره
 • انواع رو تختی، رو بالشی
 • ملحفه های یکبار مصرف بیمارستانی

امروزه در تولید انواع ماسک نیز از پارچه های اسپان باند همراه با لایه ملت بلون نیز استفاده می کنند که البته این پارچه ها عمدتا با عرض برش خورده می باشند. این موضوع در دوران شیوع ویروس کرونا، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است و بسیاری از کارگاه های تولید کننده ماسک جراحی و بیمارستانی، به دنبال خرید عمده پارچه اسپان باند با عرض برش خورده می باشند.

پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی
قیمت پارچه ی اسپان باند

پارچه اسپان باند مناسب گان بیمارستانی

یکی از مهم ترین مصارفی که از پارچه های اسپان باند در مراکز درمانی، بهداشتی و تمامی بیمارستان های دولتی و خصوصی انجام می گردد، تولید گان بیمارستانی می باشد.

گان بیمارستانی یا همان گان جراحی، روپوشی برای جراحان، پزشکان و پرستاران بوده که جهت جلوگیری از انتقال میکروب و آلودگی از طریق لباس های آنها به بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه مصرفی در تولید گان بیمارستانی، پارچه اسپان باند بیمارستانی بوده که به شکل کاملا آنتی باکتریال و استریل، تولید می گردد و غالبا با ویژگی ضد آب بودن نیز همراه است.

در حال حاضر پارچه یکبار مصرف با گرماژ ۳۸ گرم، به سبب ضخامت مناسب و وزن خوب، مناسب ترین گزینه برای دوخت انواع گان جراحی به شمار می آید. این پارچه ها قابلیت تنفس بسیار بالایی داشته و به خوبی جریان هوا را از عبور می دهند که این موضوع برای جراحان از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است.

قیمت پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی

اگر چه بحث کیفیت پارچه های بیمارستانی به سبب اهمیت آنها در عدم انتقال میکروب، ویروس و آلودگی به مراکز درمانی و بهداشتی و بیماران، بسیار مهم می باشد، اما نمی توان از بحث قیمت این پارچه ها نیز چشم پوشی کرد.

شاید با خودتان بپرسید که مگر قیمت پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، ارزان نیست؟ پس چرا باید نگران قیمت این پارچه در بازار امروزی بود؟

در پاسخ به سوال فوق باید گفت که متأسفانه در بازارهای کشور ما، هنگامی که میزان تقاضا از یک محصول حتی پارچه، بیشتر می شود، دلالان و واسطه هایی حضور می یابند که فقط به فکر منفعت خود بوده و به هیچ وجه منفعت خریداران به در نظر نمی گیرند. این واسطه ها با کشیدن درصدی قیمت بر روی قیمت واقعی پارچه، آن را به مشتریان ارائه می دهند. در این میان ممکن است به سبب دست شدن پارچه، شاهد پایین آمدن کیفیت آن نیز شده باشیم.

پس راهکار چیست؟ چگونه می توان بهترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی را در بازار امروزی خریداری کرد؟

در درجه اول آگاهی شما مشتریان از فاکتورهای موثر بر لیست قیمت پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده باشد. این فاکتورها عبارتند از: عرض پارچه، گرماژ پارچه، رنگ پارچه، کیفیت پارچه و حجم خرید پارچه.

علاوه بر این فاکتورها، نحوه خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی هم اهمیت داشته و اگر شما بتوانید از مراکز فروش مستقیمی که با کارخانجات معتبر تولیدی در ارتباط بوده، خرید خود را انجام دهید، قطعا خریدی اقتصادی تر برای شما رقم می خورد.

پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی از درب کارخانه

خوشبختانه این مجموعه با هدف دسترسی آسانتر و اقتصادی تر تمامی تولیدی های البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی، پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی را بدون هیچ واسطه ای، مستقیما از درب کارخانجات تولیدی انجام می دهد.

با این وجود، شما خریداران ضمن دستیابی به آخرین لیست قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی که همان قیمت دست اول کارخانه است، از کیفیت پارچه ها نیز مطمئن بوده و می توانید تولیدات باکیفیت تر و با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری را تجربه نمایید.

پارچه اسپان باند ۶۰ گرم

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه ترگال سفید
پارچه کجراه سفید
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه تنظیف
پارچه ترگال سبز بیمارستانی
پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال چاپی اسکراپ
پارچه تترون بیمارستانی
پارچه کجراه خدمات

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
مشاوره رایگان