کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • پارچه فلامنت چیست؟
 • مشخصات انواع پارچه فلامنت بیمارستانی
 • بهترین کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 • مزایای خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
 • ارزانترین قیمت پارچه بیمارستانی فلامنت پنبه

کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی این پارچه را با عرض 150 سانتی متر و گرماژ معین، مناسب لباس بیماران عرضه می کند. شما می توانید همین حالا سفارش مستقیم این پارچه را دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

برای تولید کنندگان لباس و منسوجات بیمارستانی که طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی هستند، دو موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است:

 • موضوع اول اینکه این تولیدی ها می خواهند بهترین قیمت از پارچه های بیمارستانی را در تناژ بالا بخرند تا تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری را داشته باشند.
 • موضوع دوم مربوط به کیفیت پارچه های بیمارستانی است. چرا که اگر کیفیت این پارچه ها پایین باشد، قطعا تولیدات آنها هم با کیفیت پایین تری انجام می گیرد و می تواند ضمن پایین آوردن قدرت فروش، آنها را با خسارات مالی سنگینی نیز مواجه گرداند.

با توجه به این دو موضوع مهم، یکی از دغدغه های اساسی تمامی کارگاه های تولید کننده لباس و سایر مصارف بیمارستانی، خرید عمده پارچه بیمارستانی با قیمت متناسب با کیفیت می باشد. در حال حاضر شاهد عرضه انواع پارچه های بیمارستانی یکبار مصرف و چندین بار مصرف در بازار فروش این پارچه ها هستیم.

پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی و پارچه اسپان باند بیمارستانی، دو نوع از پارچه های ارزان قیمتی هستند که امروزه از مصارف مهمی در بیمارستان های دولتی و خصوصی برخوردار می باشند. این پارچه ها عمدتا به شکل یکبار مصرف استفاده شده و می توانند در کاهش هزینه های بیمارستان ها، نقش فزاینده ای را ایفا نموده باشند.

پارچه فلامنت چیست؟

یکی از پارچه های ارزان قیمتی که در صنعت نساجی امروزه تولید می گردد، پارچه فلامنت است. پارچه فلامنت نوعی پارچه تخت بافت تولید شده از الیاف نخ مصنوعی فیلامنت یا فلامنت است. این پارچه اگر همراه با الیاف طبیعی پنبه تولید گردد، مشهور به پارچه فلامنت پنبه می باشد.

پارچه فلامنت پنبه، الیاف نرم تری نسبت به پارچه فلامنت فلامنت داشته و از طرفی قیمت بیشتری را هم در بازار فروش دارد. به طور کلی پارچه های فلامنت را با عرض های 150 سانتی متری و سه متری، در رنگبندی های گوناگونی چون سفید، مشکی، شیری، آبی؛ صورتی، سبز و غیره تولید می کنند. طیف رنگی پارچه فلامنت، نقش مهمی در انتخاب این پارچه جهت مصارف گوناگون داشته است.این پارچه رقیب پارچه تترون بیمارستانی می باشد

پارچه تترون بیمارستانی 09131130224
پارچه تترون بیمارستانی 09131130224

در کارخانه تولید پارچه فلامنت، این پارچه اگر به صورت طاقه های کتابی عرضه گردد، متراژ 40 یا 50 متری داشته و اگر به شکل رولی باشد، متراژ آن 100 الی 150 متر بوده است.

جدای از مصارفی که پارچه فلامنت داشته، به عنوان مثال در تولید و دوخت انواع پرده یا حتی لباس های ورزشی، امروزه شاهد تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی هم هستیم که مصارف جدی در بخش های بیمارستانی داشته است. آیا مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را می دانید؟ بهترین کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کدام است؟ چگونه می توان خریدی آسان و اقتصادی از انواع پارچه های فلامنت بیمارستانی داشت؟

مشخصات انواع پارچه فلامنت بیمارستانی

یکی دیگر از پارچه های مناسب مصارف بیمارستانی، پارچه فلامنت پنبه می باشد. پارچه فلامنت پنبه هم به سبب دو مشخصه اصلی، تبدیل به یکی از محبوبترین پارچه های بیمارستانی شده است، که این دو مشخصه عبارتند از:

 • قیمت ارزان پارچه فلامنت بیمارستانی
 • نرمی و لطافت پارچه و سایر خصوصیات خوب آن

در کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی این پارچه از الیاف فیلامنت به عنوان الیاف نخ مصنوعی و الیاف پنبه به عنوان الیاف طبیعی استفاده می گردد. با توجه به اینکه قیمت الیاف نخ مصنوعی، کاملا ارزان و مقرون به صرفه است، قیمت نهایی این پارچه جهت عرضه به بازار نیز، ارزان و اقتصادی خواهد بود.

اضافه کردن الیاف طبیعی پنبه به پارچه فلامنت، سبب شده تا این پارچه از کیفیت بالاتری برخوردار گردد. به همین جهت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی باکیفیت دارای مشخصات ذیل می باشد:

 • دارای نرمی زیر دست و لطافت خوبی می باشد.
 • رنگ پس نمی دهد.
 • از قابلیت کشسانی خوبی برخوردار بوده است.
 • منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.
 • گرماژ سبکی دارد.
 • دارای الیاف ریزتری بوده و نوع طرح دار یا چهارخونه آن، بدن نما نمی باشد.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 160 الی 180 گرمی عرضه شده و در مدل ساده و فلامنت پنبه چهارخونه، گزینه مناسبی جهت دوخت انواع لباس بیماران مرد و زن می باشد. طیف رنگی آبی و صورتی پارچه فلامنت، نرخ فروش بالایی جهت مصارف بیمارستانی داشته است.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

بهترین کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

اگر شما هم تولید کننده انواع لباس و سایر مصارف بیمارستانی هستید، حتما یکی از دغدغه هایی که دارید، شناخت برترین برندهای تولید کننده پارچه های بیمارستانی می باشد. در واقع شناخت بهترین کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می تواند این موضوع را تضمین کند که حداقل کیفیت خوبی از پارچه های این کارخانه، روانه بازارهای فروش شده است.

یک کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با توجه به کیفیت مواد اولیه مصرفی، طاقه بندی خوب و شکیل و کادر مجربی که در خط تولید خود در نظر می گیرد، می تواند با سایر کارخانجات تولیدی، در رقابت باشد. در این میان آن تولید کننده ای که بتواند دو اصل قیمت و کیفیت از پارچه های تولیدی را، دو اصل جدای ناپذیر از هم دانسته و متناسب با هم عرضه کند، قطعا مورد استقبال بازار رقابتی قرار خواهد گرفت.

مزایای خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

آیا می دانید که اگر شما بتوانید خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را انجام دهید، خریدی اقتصادی تر نصیب شما خواهد شد؟ اما آیا از هر مرکز فروش اینترنتی می توان خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی داشت؟ قطعا پاسخ منفی است.

شما در صورتی می توانید در بازار آنلاین، خریدی موفق از بهترین قیمت و کیفیت پارچه های فلامنت بیمارستانی داشته باشید که از معتبرترین مرکز خریدی، سفارش خود را ثبت کنید که با بزرگترین کارخانه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی بدون هیچ واسطه ای در ارتباط است. با این وجود می توانید کیفیت درجه یک و قیمت دست اول کارخانه را از این پارچه خریداری کرده باشید. پس همین حالا در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی را از طریق این مجموعه به ثبت برسانید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان