قیمت پارچه تترون مدارسی مستقیم از کارخانه

مشاوره و خرید و ارسال کاتالوگ 09131130224

برند های معتبر

 • تترون درنا
 • تترون سیب
 • تترون کمند
 • تترون گلناز
 • تترون بروجرد
 • تترون نساجی کاماش
 • تترون کاشان

و پارچه تترون مانتویی با خرید بدون واسطه از این مجموعه، ارزان ترین قیمت بازار عمده فروشان است که انتظار آن را نداشته اید. جهت سفارش آسان پارچه فرم مدارسی با کیفیت تضمینی، همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید.م

برای اطمینان از ثبات رنگ و قابلیت شستشوی مداوم، لازم است تا واحدهای تولیدی نسبت به پارچه ‌های ارچه تترون مانتویی مناسب برای دوخت فرم مدارس، شناخت کافی داشته باشند.

این روزها که تنوع پارچه های موجود در بازار بسیار زیاد است، شناخت ویژگی های انواع پارچه دشوار می ‌شود و با چالش هایی روبرو هستیم.

با این حال برای اهداف مشخصی نظیر دوخت لباس فرم دانش آموزان، از قدیم‌ پارچه‌ های خاصی مانند تترون وجود داشته و کارگاه‌ های تولیدی لباس مدارس به خوبی می ‌دانند که طبق نیاز کارفرمایان، از کدام پارچه بدین منظور استفاده کنند.

در این مقاله سعی داریم یک راهنمای کاربردی جهت خرید پارچه تترون ارائه نماییم و همینطور به بررسی عوامل مؤثر بر روی قیمت پارچه تترون مدارسی خواهیم پرداخت.

پارچه تترون مقنعه گلناز
پارچه تترون مقنعه گلناز

مشخصات پارچه تترون براى لباس فرم مدارس

پارچه تترون در عرض های مختلف ٩٠، ١۵٠ و ١٨٠ سانت، ٢ و ٣ متر عرضه می گردد که توسط تولیدی ها برای دوخت انواع لباس فرم مدارس و مراکز آموزشی، به صورت طاقه ای یا عدلی خریداری می شود.

این پارچه در زمینه دوخت لباس های مدارس، برای مقنعه و چادر نماز هم مورد استفاده قرار می گیرد که برای خرید، باید به این نکته توجه داشت که پارچه در عین سبک بودن، بدن نما نباشد و پوشش کاملی برای حجاب دختر خانم ها ایجاد نماید.


قیمت پارچه تترون ژاپن
پارچه پیراهن مردانه دیجی کالا
قیمت پارچه پیراهن مردانه عمده
خرید اینترنتی پارچه تترون
خرید پارچه تترون
قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا
خرید پارچه تترون طاقه ای
قیمت پارچه تترون ژاپن پارچه پیراهن مردانه دیجی کالا قیمت پارچه پیراهن مردانه عمده خرید اینترنتی پارچه تترون خرید پارچه تترون قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا خرید پارچه تترون طاقه ای

خیاطان و شرکت های تولیدی معمولاً برای دوخت مقنعه، از عرض های پایین تر مثل ٩٠ یا ١۵٠ سانت این پارچه بهره می برند تا هنگام برش، دور ریز کمتری داشته باشد.

موضوع بعدی که در هنگام خرید پارچه تترون مدارسی باید به آن توجه داشت، این است که مانند پارچه ترگال و پارچه کجراه از ثبات رنگ کافی برخوردار باشد، به عبارتی دیگر دچار تغییر رنگ و تغییر در ظاهر و آراستگی لباس نشود.

از دیگر مصارف عمده پارچه تترون در این حوزه، دوخت جلیقه یا حتی استفاده به عنوان خرج کار است که معمولاً برای فرم دبیرستان های پسرانه که به صورت کت و شلوار بوده، مورد استفاده قرار می گیرد.این پارچه درکنار پارچه پرشیا مکانیک بهترین پارچه برای دوخت مانتو است.

تترون پیراهن مدارس عمدتاً عرض ١۵٠ سانتی دارد و در گرماژهای ١٨٠ و ١٩٠، انتخاب بهتری خواهد بود، چرا که دوام و کیفیت پارچه در این مورد بسیار مطرح است.

باید بدانید که کالیته رنگی پارچه تترون نیز مانند ترگال، دنیایی از رنگ های مختلف و کاربردی را در بر می گیرد که این تنوع رنگی بالا، دست خریداران عمده را برای تهیه پارچه باز می گذارد.

برندهای برتر پارچه تترون فرم مدارس در بازار

همانطور که گفته شد پارچه تترون در رتبه های اول پرمصرف ترین و پرتقاضاترین پارچه ها، به منظور دوخت انواع روپوش و البسه فرم مدارس دخترانه و پسرانه می باشد.

مناسب بودن قیمت پارچه تترون مدارسی باکیفیت، ساده بودن، تنوع رنگی زیاد و در دسترس بودن، از جمله موارد مهمی است که بسیار مورد توجه شرکت های تولیدی و دوزندگان قرار گرفته است.

از جمله مشخصات بهترین نوع پارچه تترون مناسب برای دوخت لباس فرم، می توان موارد زیر را به صورت لیست وار بیان کرد:

 • بافته شده با الیاف مرغوب
 • زیر دست لطیف و لخت
 • ثابت بودن رنگ پارچه
 • تراکم بافت استاندارد
 • داشتن آهار
 • تل نشدن

در حال حاضر کارخانجات بسیاری اقدام به تولید پارچه های تترون فرم مدارس نموده که انتخاب برندهای شناخته شده و معتبر، گاهاً کاری سخت و گیج کننده خواهد بود.

باید گفت که پارچه تترون بیشتر توسط کارخانجات نساجی اصفهان، مورد بافت و تکمیل قرار می گیرد و از جمله برندهای پرفروش این محصولات عبارتند از عمید، درنا، کاشان، گلناز، کمند، ستاره سهیل، پارس، سوره، سیب، سهند، بروجرد، کاماش و گل پود.


پارچه تترون چروک میشه؟؟
پارچه تترون مانتویی نی نی سایت
پارچه تترون نی نی سایت
پارچه تترون مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه تترون
قیمت پارچه تترون مانتویی
پارچه تترون ضخیم


قیمت پارچه تترون
قیمت پارچه تترون ژاپن
قیمت پارچه تترون پیراهن مردانه
معایب پارچه تترون
پارچه تترون بروجرد
مزایا و معایب پارچه تترون
پارچه تترون چروک میشه؟؟ پارچه تترون مانتویی نی نی سایت پارچه تترون نی نی سایت پارچه تترون مناسب چه فصلی است قیمت پارچه تترون قیمت پارچه تترون مانتویی پارچه تترون ضخیم قیمت پارچه تترون قیمت پارچه تترون ژاپن قیمت پارچه تترون پیراهن مردانه معایب پارچه تترون پارچه تترون بروجرد مزایا و معایب پارچه تترون

قیمت پارچه تترون مدارسی به چه عواملی بستگی دارد؟

پارچه های تترون انواع مختلفی دارند و با قیمت های گوناگون در بازار به فروش می رسند که این تفاوت قیمت، در وهله اول به کیفیت آن ها مربوط می شود.

کیفیت رنگرزی و نوع رنگ پارچه نیز بر میزان قیمت پارچه فرم مدارس از جنس تترون، تاثیر زیادی دارد، به عنوان مثال پارچه های تترون با رنگ های تیره مانند سورمه ای، آبی کاربنی و موارد مشابه، در مقایسه با پارچه های رنگ روشن از قیمت بالاتری برخوردارند.

نوع الیاف به کار رفته در پارچه و کیفیت نخ، از دیگر عوامل مهمی هستند که تعیین کننده قیمت تمام شده تترون در بازار به شمار می روند.

از آنجایی که پارچه تترون مدارس در انواع مختلفی از رنگ، عرض و گرماژ در کارخانجات تولید می شود، برای خرید بهترین جنس پارچه ترگال با رنگ پایدار و ثابت، با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

این مجموعه در زمینه عرضه انواع پارچه از قبیل تترون، ترگال ساده، ترگال کجراه و غیره در گرماژهای مختلف و رنگ های متنوع، فعالیت می کند و باکیفیت ترین پارچه مخصوص فرم مدارس را در سطح استاندارد، در جهت رضایتمندی مشتری ارائه می دهد.

برای مقنعه فرم مدارس بهترین پارچه تترون ،تترون عرض سه متر فرم مدارس است.

خرید اینترنتی پارچه تترون مدارسی درجه یک

پارچه های تترون در حالت کلی از قیمت های مناسبی نسبت به سایر پارچه های مخصوص دوخت البسه مدارس برخوردارند. در واقع ارزان بودن قیمت پارچه تترون مدارسی در کنار سایر ویژگی های مثبت آن، سبب فروش در حجم بالای این محصولات شده است.پارچه تترون مناسب چه فصلی است؟پارچه تترون مناسب بهار و تابستان است .

این فروشگاه بزرگ از جمله سایت های معتبر فروش اینترنتی می باشد که پارچه تترون مدارسی عمده را با قیمتی مناسب تر و همچنین کیفیت درجه یک، چه در جنس پارچه و چه در نوع رنگرزی عرضه می کند.مزایا و معایب پارچه تترون شامل موارد زیر است

مزایا و معایب پارچه تترون

 • پارچه تترون بدون کش است
 • پارچه تترون چهار فصل است
 • پارچه تترون کمی چروک می شود
 • پارچه تترون همه کاره است

همانطور که می دانید در خریدهای اینترنتی، بسیاری از مراکز هستند که محصولات خود در زمان های گوناگون، با تخفیفات عالی و قیمت های ویژه ای ارائه می نمایند و این سایت نیز یکی از همین مراکز به شمار می رود.

از دیگر مزیت های مهم این شرکت، این است که اطلاعاتی کاملاً مفید و جامع را قبل از خرید، در اختیار متقاضیان قرار داده که هم سبب شناخت بیشتر آنان می شود، هم سبب معرفی این مجموعه به عنوان یک مدعی برتر در امر کیفیت و صداقت در فروش می گردد.

پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا

قیمت پارچه تترون نخی فرم مدارس
قیمت پارچه تترون مانتویی درنا
پارچه تترون مناسب چه فصلی است؟
پارچه تترون کمند برای مانتو خوبه
مزایا و معایب پارچه تترون سیب
قیمت پارچه تترون فلامنت بیمارستانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان